Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak én nem szeretem, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem szeretem, ha a párom izzadtan, munkából hazajövet meg akar ölelni?

Figyelt kérdés

Engem ez egyszerűen ki tud kergetni a világból. Miért nem lehet előtte lezuhanyozni, aztán megölelni egymást? Egyszerűen ki nem állhatom, mikor ragad az izzadságtól, és akkor úgy akar megölelni.

Ez csak engem zavar, vagy más is így van ezzel?


2016. máj. 30. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izzadtan és/vagy koszosan nálunk alap hogy max. rövid és "felszínes" ölelés vagy orr összeérintés van, aztán jöhet a gyors zuhany. 5-10 percet szerintem simán várni lehet, utána jobban esik a dolog, és esetleg még hancúrozás is lehet belőle :)
2016. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha edzésből jön haza (pl. bringa..tehát nem zuhanyzik le az edzőteremben), akkor is imádom megölelni. Engem nem érdekel ha izzadt.
2016. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Első vagyok. Még annyival egészíteném ki, hogy ha mindketten zuhanyozásra érettek vagyunk, akkor már mindegy alapon inkább ölelgetjük egymást, de ha az egyikünk épp túl van a tisztálkodáson vagy még nagyon friss, akkor viszont tényleg alap, hogy a másik nem koszolja össze.
2016. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom..., nekem ez olyan fura lenne, hogy csak és kizárólag akkor ölelgetjük, szeretgetjük,...egymást amikor tiszták és illatosak vagyunk.


Engem az nem tudna zavarni, hogy edzésből, munkából hazajön ad egy gyors puszit vagy megölel.

Gondolom nincs olyan kegyetlenül orrfacsaró szaga a párodnak, hogy ne bírnád ki azt a pár pillanatot...De te tudod!

2016. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos az exemnek bizony volt olyan orrfacsaró szaga hogy inkább elfutottam :-)


A mostani párom ha izzadt is soha nem kellemetlen igy megölelhet gond nélkül :-)

2016. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy én frissen lefürödve vártam haza a párom, és amikor hazaért izzadtan, akkor rögtön letepertem... ilyenkor minek zuhanyozni, ha szex közben úgyis megizzadunk?
2016. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor is imádok a páromhoz bújni, ha hazaérve a munkából koszos meg izzadt. Inkább ő szokott kiakadni rajta, hogy ne puszilgassam, tiszta kosz meg büdös. :D

Olyan emberrel nem is tudnék hosszú távon lenni, akinek zavar a testszaga. Rengeteg olyan szitu van a munkán kívül is, amikor megizzad az ember, kezdve a nyári 40 fokkal, vagy akár szex közben.

2016. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 homo ludensz ***** válasza:
Ha kemény munkából jön haza izzadtan akkor küld el fürdeni de ezt tedd akkor is mikor hazahozza a munkával megkeresett pénzt.Az is verejtékszagú!
2016. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!