Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon a homofóbok a saját...

Vajon a homofóbok a saját életükben is elutasítják az azonos neműek közti testi kontaktust, vagy csak exkluzívan a homoszexuális embereket nem kedvelik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mondjuk a velük megegyező nemű barátaikat nem hajlandók öleléssel/puszival üdvözölni, meg ilyenek. (Bocsánat, ha buta kérdés, de elgondolkoztam rajta.)

2016. szept. 16. 12:05
 1/6 Alain Delon ***** válasza:
Biztos vannak ilyen szélsőségesek is, de pont normális az azonos neműek testi kontaktusa. A nők simogatják, ölelgetik egymást, a férfiak bokszolgatják egymást, birkózgatnak egymással.
2016. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
puszival max a családtagjaimat vagy a bnőmet üdvözlöm. Azonos neműt semmi esetben sem.
2016. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy megölelek egy rég látott barátot, az nem szexuális indíttatású, azzal semmi probléma. De nem szexelnék egy másik férfivel soha.
2016. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

ha már testi kontaktus:

férfiaknál a kézfogás, mint üdvözlési forma (és annak megcifrázott variációi régi barátok között, vagy egy adott klikken belül) De a kézfogás nőknél is jellemző, bár inkább hivatalosabb esetekben (üzleti ügy, állásinterjú stb)

Nekem van olyan cimborám, hogy elég ritkán találkozunk, olyankor a régóta megszokott "vállösszeverős" kézfogással köszöntjük egymást, majd ebből ölelés lesz. És akkor mi van? Nem vagyunk melegek, csak közeli a barátság, és bizalmas a viszony. Ennyi.

2016. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de igazából nem az volt a kérdésem, hogy heteroszexuális emberek is "érintkeznek"-e egymással.:) (Azt eddig is tudtam igazából.) Arra lennék kíváncsi, hogy aki mélyen elutasítja a másságot, az hogyan viszonyul ezekhez a dolgokhoz.
2016. szept. 16. 14:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy ti elutasítjátok? Mert akkor végül is kaptam válaszokat.
2016. szept. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!