Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok errol?

Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerosommel nagyon rossz a viszonyunk, nem igazan van ra lehetoseg, h megbeszeljuk a dolgokat.Viszont mikor talalkozok vele, eleg rossz erzes tolt el. Szerintetek javulhat a helyzet kozottunk a kesobbiek soran?
2016. szept. 17. 22:22
 1/2 anonim válasza:

Hát ha csak az ismerősöd és nem családtagot, akkor nem biztos, hogy van értelme a kapcsolat fenntartásának. Bár ennyiből elég nehéz megmondani az ilyet.:)

Nekem is rengeteg olyan ismerősöm volt/van, akit én nagyon bírtam/tiszteltem, de ő engem kb. le se szart. Én próbáltam vele tartani a kapcsolatot, írtam neki, elhívtam, hogy lógjunk együtt, de neki mindig más dolga volt és ő soha nem írt nekem. Aztán idővel rájöttem, hogy csak az időmet pazaroltam rá.:)

Ti lehet, hogy csak egyszerűen nem bírjátok egymást, vagy nincs semmi közös bennetek. Ezt bővebben le kellett volna írnod.;) De azért remélem, hogy tudtam segíteni.

2016. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha rossz a viszonyotok, és már nem is beszéltek, ez egy lezárt dolog, tekintsd is annak. De valamikor még találkozhattok véletlenül vagy valami, és akkor lezárhatjátok. :) Próbálj meg valami ilyesmiben reménykedni, de ne rendezd meg, ne járj a nyakára, ne csinálj semmit. Az idő egy csomó fájdalmas sebet begyógyít. Valakit viszont, akivel rossz a viszonyod, érdemes minél gyorsabban elfelejteni, mert csak a rossz érzés fog maradni.
2016. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!