Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet? Sose volt velem...

Mitől lehet? Sose volt velem ilyen.

Figyelt kérdés
Napok óta rossz kedvem van. Beszélni se akarok senkivel. Az egész napomat átalszom. Étvágyam sincs.Ez az első. Mindig is jó kedvem volt. Mindenben csak a jót szoktam látni.
2016. szept. 18. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Te a tegnapelőtti én vagy? :)

Én pont tegnap lábatlan ki ebből egy nagyon kedves Barátomnak köszönhetően, aki persze szeretettel, de megrángatott egy kicsit.


Valószínű, hogy valami lelki bajod lehet. Beszélsz róla kicsit bővebben? Hátha tudok segíteni. :)

2016. szept. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak kicsit csalódtam egy emberben. Régóta ismerem,hülyített és csak most nyögte be hogy nem lehet köztünk semmi.

Sokszor csalódtam már emberekben ilyen miatt is. De akkor nem volt ilyen rossz hangulatom. Szóval csak ezt a rossz kedvet nem értem.

2016. szept. 18. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy szerelmes lettél?

Mivel és miért hülyített?

Azon kívül, amit leírtál minden rendben?

2016. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak azt hittem,hogy szerelmes vagyok. Azt hittem szeret. Túl sok olyat mondott ami miatt ezt hihettem. Van ilyen sajnos:) És nagyon jól tudom hogy még sok ilyen lesz.

Más bajom nincs elvileg:) Csak tényleg hihetetlen hogy rossz kedvem van.

2016. szept. 18. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!