Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem? Sose leszek...

Mi a baj velem? Sose leszek boldog? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Eddigi életem úgy zajlott le, hogy mindennap egy hiányérzettel keltem fel. Éreztem, hogy hiányzik valami, vagyis inkább valaki az életemből. Nem láttam célt, már kezdett minden nap depresszív hangulatom lenni. Aztán jött egy váratlan fordulat, megtaláltam életem nagy szerelmét, akivel leélném az életemet, és boldog is voltam. 3-4 hétig. Azután megint ugyanaz a hangulat uralkodott el rajtam mint azelőtt. Elkezdtem azon gondolkozni, hogy szeret-e igazán. Amikor azt mondja, hogy szeret, mindig azon gondolkozok: biztos mást gondol. Ha megkérdeznék van-e rá okom, és logikusan belegondolnék, akkor azt mondanám, hogy nincs. Én agyalok folyamatosan. Most ugyanaz az életérzés lett úrrá rajtam mint azelőtt. Nem bírnám ki nélküle, jele sincs, hogy elhagy, mégis ezen problémázok. Hogyan tudnék megváltozni? Mi a baj velem? Volt már így valaki?

2014. júl. 31. 21:01
 1/3 anonim válasza:
100%
ne agyalj egyszerűen ilyeneken mert az már régen rossz élvezd az életedet! néha egyszerűen csak sodródni kell az árral és aztán bumm! boldog vagy.
2014. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen pszichés problémáid vannak, amelyet a szerelem csak ideiglenesen enyhített. Ahhoz, hogy ez a szerelem fennmaradjon, olvass a szeretetről (Fromm, Buscaglia könyvei), és nem ártana egy pszichológus sem.
2014. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ildikó39 válasza:
Nem mondták még ha sokat gondolkodsz megfájdul a fejed?Tipikus ember aki ha megkap valamit már nem kell.Csak itt épp nem egy trendi nyári ruciról van szó amit jővő nyáron lerongyozol és kidobsz.Ha sokat elmélkedsz nem fogod észrevenni az élet apró dolgait amik egyébként mást boldoggá tenne.Javaslatom?Próbálj nyitott szemmel járni,nézz körül a környezetedben vagy akár itt is,hány nő örülne egy szál virágnak,hány férfi örülne egy kedves szóra ölelésre ha munkából hazaér.Rá fogsz jönni,hogy nincs is rossz életed csak te teszed azzá,és ezzel meg fogod mérgezni akár a mostani akár a későbbi kapcsolataidat.
2014. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!