Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lelki ok állhat a...

Milyen lelki ok állhat a probléma mögött?

Figyelt kérdés
Egy felnőtt férfi ismerősömről van szó. Nagyon jó végzettsége van, jól keres, jól is néz ki. Ennek ellenére mégis olyan, mintha megragadt volna egy kisfiú szintjén. Mintha nem fejlődött volna tovább lélekben. Nagyon jó lelkű, kedves, senkihez egy rossz szava nincs, ugyanakkor ha bármi rosszabb dolog történik azt hiszi, az kimondottan ellene szól, áldozatnak tekinti magát. Nem tud semmire nemet mondani, és nagyon figyelni kell, hogy mit mondok neki, nehogy egy fél szavammmal megbántsam. Nagyon gyenge lelkileg. Úgy gondolom, hogy biztos történhetett vele valami gyerekkorában. Van valakinek hasonló tapasztalata?
2016. szept. 18. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Altalaban a tul eroszakos, kontrollalo, itelkezo szulok gyereke lesz ilyen.
2016. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem kell feltétlen lelki okokat keresni a háttérben. Egyszerűen lehet túl érzekeny is. Ezt tapasztalatból írom! Soha egyetlen hangos szó nem volt a szüleim között, nem vertek stb mégis nagyon érzékeny vagyok.
2016. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs valami alapbetegsége? Ugyanilyen vagyok egy bizonyos ok végett...
2016. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, ennyire nem ismerem. Nálad mi az ok, ha megkérdezhetem?
2016. szept. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!