Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem itthoni munkája miatt...

Férjem itthoni munkája miatt anyósnál kell lennünk babámmal - hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Próbált bezárkózni, csendben voltunk, de egy baba hanggal jár.

1-2 hónapja a férjem "megoldotta" a helyzetet, reggel megyünk anyóshoz, este jövünk. Csak nekem a tököm tele van, folyton a hülyeségeit hallgatni, azt figyelni nehogy a fotelon hagyja a gyereket, nem neki való kaját adjon.. itthon se tudok haladni..

Ő azt mondja anyóstól nem tud dolgozni, a munkahelyén nincs fenntartva iroda.

Csak a költözés segítene? Munkahelyet nem vált.

Legszívesebben a saját anyámhoz költöznék csak ő 120 km-re lakik, úgy a férjemmel se találkoznék.

Volt valaki ilyen hülye helyzetben? :-(



2016. szept. 5. 18:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%

Biztos nem mennék el itthonról emiatt!!!

Menjen ő ahova akar, ha ennyire zavarja minden a munkában akkor oldja meg.

Az én férjem heti 3 nap dolgozik itthonról, sose volt gond, pedig a 3 évesünk már elég hangos is pörgős is.

Eddig hogy oldottátok meg?

2016. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
88%
Ha férjét zavarja a saját gyermeke sirása az szerintem nem kicsit baj.54f
2016. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem dolgozik a férjed az anyjánál? Biztos helyre tudná rakni...

Micsoda egy ember! Ő nem bírja a saját anyját, inkább odaküldi a feleségét és a gyerekét.

2016. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%

1. A SAJÁT otthonomból egy kisbabával nem mennék sehová sem.


2. Anyóshoz még akkor sem mennék, ha nem lenne lakásom.


3. A férjed vagy az anyosnál doglozzon, vagy a munkahelyén - milyen dolog, hogy ott nem biztosítanak neki munkahelyet?


4. Ha a férjed ragaszkodik az otthoni munkához, akkor oldja meg a prolbémáját, ne pedig a gyereket meg a feleséget dobja ki otthonról!


5. A helyedben sürgösen helyretenném a férjemet, és nem mennék sehoá a gyerekkel.

2016. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
81%

A férjed tegyen be füldugót, vagy fülhllgatóval hallgasson zenét munka közben és akkor nem hallaná a gyerekkel járó zajokat.


De az hogy téged elküld.. Szerintem nagy baromság, én biztos nem mennék el minden egyes nap otthonról emiatt.

2016. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
86%
Mondd, hogy ez csak vicc!
2016. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%

A férjed egy kocka f@s.z.f.e.j!

Én is és más is tud a gyereke mellett otthonról dolgozni. Pláne, ha még be is zárkózott másik szobába.

Legközelebb, ha elküld otthonról, akkor mond, hogy jó, de vissza sem jössz.

A legjobb ötleteket már leírták előttem.

A pofám égne, mint a rongy, ha miattam kellene minden nap a feleségemnek és a gyerekeimnek szenvednie!!

30/F

2016. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
76%

Nekem erről a két lotti film jutott az eszembe.

Ha munkahelyén nincs fentartva iroda, akkor béreljen a cég vagy ő maga egy lyukat.


Első a család, aztán a munka.

2016. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
83%
Pfff... ez durva. Tuti nem mennék át anyóshoz a helyedben. (Én is itthonról dolgozom, a nyarat pl. végig 3 gyerek mellett.)
2016. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
85%

Emiatt tutira kiverném a balhét, nehogymár kirakja a babát az otthonából! :O Egyszobás a lakásotok? Mi a fenét dolgozik a férjed, amit egy becsukott ajtó mellett nem lehet elvégezni???

Igenis menjen ő az anyjához! Anyós nem bőg, anyós nem kakil be, beszélje meg vele, hogy pofa be munkaidőben.

Ezt a hülyeséget!!!! :O

2016. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!