Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Változnom kellene? Mi a baj...

Változnom kellene? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi, aki nagyon tetszett, még most is tetszik tulajdonképpen. Tudtam, hogy fontos neki a külső, viszon nálam azért ész is van. A lényeg az, hogy 2 évvel ezelőtt választania kellett köztem és egy másik csaj között.

Szeretik a csajt a pasik, mert nem néz ki rosszul, viszont, aki ránéz, az arra gondol, hogy jól megdönteném, mivel tényleg nem sokmindent lehet csinálni vele, mert annak él, hogy másoknak mutassa, hogy milyen jó nő, milyen jó mellei vannak, ugyanakkor beképzelt.

Rólam is mások véleménye szerint elmondható, hogy jól nézek ki, nálam is vannak cicik, a testem se rossz, viszont én mégha tisztában vagyok a szépségemmel, bárkivel elbeszélgetek, akivel lehet, nem vágok fel, közvetlen vagyok, barátságos.

Mégis a másik lányt választotta. Mondanám azt, hogy biztos megvan a csajban az a kis plusz, de engem évek óta ismert a srác, tetszettem neki, de soha nem kezdeményezett igazán, míg a másik csajt alig pár hónapja ismerte akkor, mégis őt választotta.

Mi baj van velem?


2016. szept. 19. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Valami volt a csajban, ami miatt jobban vonzódott hozzá, mint hozzád. Különben is, ha évek óta ismer téged de nem kezdeményezett, akkor felesleges ezen rágódnod, nem ezen a lányon múlt.

Előfordul ilyen, de az égvilágon nincs veled semmi baj, ne változz meg, inkább keress mást. :) Sok szerencsét!

2016. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TR75 ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl okos vagy neki? (Ez lehet egy hátrány az olyan férfiaknál, akiknek amúgy nem sok az önbizalmuk ilyen téren, vagy egyszerűen csak "nincsenek közös nevezőn" az ilyen nőkkel).
2016. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na, már megint Adriána és a nap vicce: "nálam azért ész is van" :DDD Ha van ész (ott valahol nagyon mélyen), akkor életedben először elővehetnéd ahelyett, hogy a sztorid nyolcvanezredik ferdített verziójával spammeld a Gyakorit.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Mi van, mégse szabad a pálya? :D

2016. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem Adriána vagyok, ki kell, hogy ábrándítsalak. Amúgy hogy lehetne már az én kérdésem, ők 2 éve vannak együtt ez a valak a másik kérdésben meg 1 évről beszél. Mindegy, nem érzem szükségét annak, hogy vadidegeneknek bizonygassam, hogy nem az én kérdésem a másik. Mindenki azt hisz, amit akar
2016. szept. 19. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Perszepersze :) Nyugtasd csak magad, hogy normális, amit művelsz, hogy mindig valamit ferdítve (hol a dátumokat, hol a kapcsolat hoszát, hol a szereplőket írod át, azt hiszed, az írásképed és az alaptörténet nem buktat le.. sok észre vall , tényleg :D) ugyanazt a sztorit pakolod ki hónapok óta. Ép elméjű ember ennyi idő alatt már rég túlteszi magát mind a történteken, mind akármilyen pasin, aki nem őt akarja, szóval a baj nem a külsődben, hanem a fejedben van, méghozzá igen súlyos.
2016. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a másik csajt választanám, az írásod alapján. Így vaktában is.
2016. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a linkelt kérdést nem ő írta... Nem is olyan a fogalmazása -.-'


Na mindegy... Először is, az a baj veled, hogy ezen agyalsz. Valahol a pártodat is fogom, meg nem is. Nem értem, honnan veszed, hogy azzal a csajjal nem lehet mit csinálni? Miért ne lehetne az, hogy az a lány találkozott 10 emberrel, ebből 9-cel nem tudott mit csinálni, mert nem illettek össze, viszont a 10.-kel meg annyira egy hullámhosszon vannak, hogy ki tudják egymásból hozni a legjobbat? Nem mindenkinek van ugyanarra szüksége. Lehet, hogy az a srác aki tetszik neked, rohadtul nem arra vágyik amit te tudsz nyújtani. Lehet, hogy az a csaj is barátságos és közvetlen tud lenni a megfelelő emberrel, amiről te nem fogsz tudni, ez csak úgy megtörténik. De amúgy is, hülyeség 2 embert összehasonlítani ilyen téren. Meg hogy kinek van esze... nem szeretem, ha valaki saját magáról állapítja meg, hogy van esze vagy hogy mennyi esze van. Nincs olyan ember, aki mindenhez ért és mindent tud, a megfelelő közegben tudod ezt kihozni magadból... Lehet, hogy az a csaj nem a megfelelő közegben volt, ettől függetlenül még nem biztos, hogy ostoba.


Másrészt viszont megértelek, bár nem tudom hány éves lehetsz, de ilyen tini-korszakban szerintem kevesebb olyan srác van, aki az elmélyült kapcsolatot keresi. Olyankor szerintem tapogatózik az ember, keresgéli mire is van szüksége, bele akar kóstolni ebbe is, abba is. Tudom, hogy nem megy egyik pillanatról a másikra, de próbáld meggyőzni magad, hogy ideje valaki olyan után nézned, aki értékelni fogja azt amit te tudsz nyújtani, és nem fog neki kelleni se több, se kevesebb.


Ha nem tini vagy hanem idősebb, akkor bocsi a fogalmazásért, de az általad írt szövegből ezt tudtam leszűrni.

2016. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7. +1. Énis valami ilyesmit írtam volna, ha nem gondolnám egy nagy baitnek az egészet még most is.
2016. szept. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D miből gondolod hogy bait? Csak azért kérdezem, mert én (rosszallás nélkül) sok emberből kinézek ilyen gondolkodásmódot.
2016. szept. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!