Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyit kellene változno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyit kellene változnom ahhoz h jó nő legyen belőlem és merjen velem mutatkozni egy pasi? (képpel)

Figyelt kérdés

hány kilónak tippeltek és mennyit kellene fogynom? 160cm magas vagyok

(normális válaszokat kérnék,ami nem megalázó,mert az önbizalmam így is 0)


2013. júl. 19. 10:48
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
2013. júl. 19. 10:48
 2/46 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok nincs olyan ember aki ne tetszene senkinek!
2013. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
18%

95kg

És nagyon sokat kell változnod, hogy ÉN ki merjek veled mozdulni az utcára!

De mindenki mást fog mondani, szóval ez elég érdekes lesz.

2013. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
61%

Ha leadsz 10kg ZSÍRT , akkor már vállalható csaj leszel. Ha leadsz 15kg-nyit, akkor pedig jó csaj leszel. AKkor előjönne a szép homokóra alkatod!


Amúgy azért emeltem ki a "zsír" szót, mert sok szar diéta meg ilyenek nem a zsírt viszi le, és szegény lány pedig úgy látja a mérlegen hogy X kg -mal lett könnyebb. Szóval keresd meg a módját, hogy szigorúan zsírból veszíts tömeget.

2013. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
szerintem jó nő vagy :D
2013. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
szerintem jó ez így ahogy van.de ízlések és pofonok..
2013. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy itt akkora gáz van? Ok, molett vagy egy kicsit, de ez még messze van az igazán kövértől… Öltözz csinosan, válassz olyan ruhákat, amik előnyösen formálják az alakod. Hangsúlyozd azt, amivel elégedett vagy magadon. Biztos van ilyen. Ha azt sugárzod, hogy elégedett, boldog ember vagy, akkor mások is ezt fogják gondolni rólad. Változtass az étkezi szokásokon – sok zöldség és gyümölcs, kevés szánhidrát és vörös hús – és az a kb. 10 kiló ami rajtad van, rövid idő alatt szépen eltűnik. Nem valamilyen sztárdiéta! Életmódváltás kell
2013. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Minimum 10-15 kg fölösleg van rajtad. Megfelelö értenddel (NEM diétával), meg sporttal normális, csinos alakod lehet.

160 cm-het kb. 75-80 kg lehetsz.

2013. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

Szerintem fejben is, és testben is tudsz változni. Az igény, és a szándék úgy látom megvan. Ez a tipikus eset, hogy a testeden könnyebb változtatni, mint a gondolkodásodon, érdemes tehát ezzel kezdeni. A rossz hír az, hogy ENERGIÁT kell bele fektetni. Sokat.


Járjál heti _legalább_ 3x futni. Eleinte csak 1-2 km fog menni, de gyorsan fel lehet tornázni 4-5, sőt még több kilométerre. (Az 5 kilométert le lehet tudni 20 perc alatt, szóval nem nagy áldozat. Amúgy nyáron a késő este v kora reggel az ideális.)


Miután látható sikereket értél el, hidd el, az önbizalmad is meg fog jönni. De ez csak úgy megy, hogy csak két kifogás van a heti edzés alól: saját esküvő, saját temetés.


Sok sikert!

2013. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Ne változz meg a pasik miatt. Meg senki miatt sem. Aki a súlyod miatt "nem merne" veled mutatkozni, az egy jellemtelen, gyenge farok. Ha mindig más véleményére bízod az önbecsülésed, akkor soha az életben nem leszel megelégedve magaddal. Nem kell semennyit sem fogynod, ha nem akarsz. Ha meg akarsz, akkor ne azért fogyj, hogy mások kívánatosnak találjanak, mert ahogy nincsen olyan, aki senkinek ne tetszene, olyan sincs, aki mindenkinek tetszene. Az életed nem arról szól, hogy másoknak akarj megfelelni, és főleg nem arról, hogy vadidegen pasik mondják meg neked, hogyan kellene jól érezned magad a bőrödben.
2013. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!