Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még ilyen emberek vagy...

Vannak még ilyen emberek vagy csak én csinálom ezt? Hogyan tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben főleg, de régen is észrevettem, hogy nagyon megérintenek és sokáig megmaradnak bennem a rossz dolgok vagy beégések, nem tudom elterelni őket a gondolataimból, mikor senkit sem érdekelnek már. Ez a kisebb dolgokkal is így van. Megmarad bennem és nyomaszt eléggé, rosszul érzem magam tőle.

Mondok pár példát. Úgy fél éve rossz helyre küldtem egy üzenetet, apukám helyett az osztálycsoportnak küldtem. Beparáztam amikor észrevettem hogy nem lehet kitörölni. Csak egy röhögős smiley komment érkezett, szóval senkit nem érdekelt különösebben (be is írtam hogy félreküldtem) meg már másokkal is előfordult ez, de bennem nagyon megmarad. Kb tavaszig. Azóta húszszor megnézem hogy kinek küldök smst.

A másik esetre már tavaly is kaptam úgymond megjegyzéseket meg idén is. Van az osztályunkba egy szerencsétlenebb fiú, akinek nincsenek barátai, valami tanulási problémája is van ez néha látszik is rajta és fejlesztésre is jár, ahogy látom a beszéd sem megy neki könnyen, hadar, nehezen fogalmaz. Sok csoportos vagy páros feladatban vele vagyok, mert nekem nem jut olyan lány pár akivel jól ellennék, ezért vagy csak ő marad vagy rajta kívül 1-2 hülyébb fiú, akkor meg már nekem teljesen mindegy hogy kivel dolgozom, nem csinálok ebből nagy problémát, egyedül úgyis sikeresebb vagyok a tanulásban meg egy pármunka nem jelent semmit. Néhány lány ezt észrevette, furán néztek egyszer a tanár is amikor mi ketten voltunk (mondom ő jutott nekem az előző feladatnál is és mindenki ugyanazzal maradt a következőnél, így mi is), tavaly meg is kérdezték hogy bejön e nekem az XY, meg ott hümmögtek. Ez olyan szinten idegesít! Ebből miért kell azt levenni, hogy szerelmes vagyok belé? Még csak barátilag sem érdekel. Szünetekben sosem megyünk oda egymáshoz, nem beszélünk, nem lógunk suli után meg semmi ilyen, szóval nincs ennek semmi jele.és már a tanár is furán nézett ránk. De komolyan, én lettem volna mással is csak mindenki ugyanazzal maradt, volt egy fiú és onnantól kezdve nekem már tökmindegy, hogy melyikükkel vagyok, így maradtunk. Ez olyan rosszul esik, mert egyáltalán nem érdekel sehogyan sem a fiú, nem is érdekelt és nem is fog, külsőre se tetszik na meg elég fura. Nekem más tetszik az osztályból de ezt senkinek sem mondtam el, mert biztos pletyka lenne belőle.

Nem akarom, hogy ezek a dolgok ennyire érintsenek, de nem tudom őket egy jó darabig kiűzni a fejemből. Tudom hogy nem kéne ezzel törődnöm, de zavar hogy mások olyat hisznek rólam ami nem igaz és neadjisten továbbterjesztik. Tudom hogy minden iskolában vannak ilyen gyerekek, akik mindent félreértenek, de engem idegesít. Általánosban is poénkodott a barátnőm, hogy pont azzal a fiúval fogok összejönni akit utálok.


2016. szept. 19. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok
2016. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régen elég sokszor voltam így én is. Viszont mikor középsuliba kerültem ez szép lassan eltűnt. Már egyáltalán nem zavart ki mit mond rólam és ha valamit elrontok vagy beszól valaki akkor nem ezen stresszelek napokat hanem percek múlva el is felejtem.
2016. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!