Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha kb. minden szokásomat...

Ha kb. minden szokásomat máshogy csinálom, mint az emberek általában, az nem gond?

Figyelt kérdés

Például nem bírok csak fél órával indulás előtt kelni, mert képtelenség, hogy annyi idő alatt összeszedjem magam. Kell egy - egy és negyed óra.

Vagy egyedül futok, mert nem motivál, hanem demotivál, ha valaki gyorsabb nálam és jobban megy neki.

Máshogy osztom be a tanulást: inkább több napon kevesebbet, mint kevesebb napon többet.

Nem abba a kocsiba szállok a BKV-n, ami a legközelebb lesz a lépcsőhöz, hanem ahol legkevesebben vannak.


Úgy állítanak be, és talán csak emiatt úgy érzem magam, mintha egy heppes vénember lennék.

Közben csak máshogy áll kézre, máshogy kényelmes, illetve nem mindig a leghatékonyabb és/vagy leglustább, hanem sokszor a kellemesebb utat választom.


Úgy érzem magam, mint egy heppekkel teli nemnormális, közben az én szemszögemből a többiek is ugyanúgy ragaszkodnak a saját elveikhez, idegesek, ha nem tudják úgy csinálni, ahogy megszokták és nem tűrik, ha megszólják őket. Ebből a szemszögből ők is kényszeresen ragaszkodnak és én is, csak én olyasmihez, amivel egyedül maradok.


Nem tudom, baj-e, bajra utal-e vagy bajt szül-e, hogy én mindig a kellemes utat választom.

Megintcsak: az én szemszögemből ugyanolyan rögeszmés lehet mindig a lustább utat választani, mint mindig a kellemesebbet.


2013. szept. 1. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vízöntő vagy? Rájuk jellemző ez a tulajdonság.
2013. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mérleg.
2013. szept. 1. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Csupa jelentéktelen, mindennapi apróságról írsz, mikor azt állítod, kilógsz a sorból. Ez az árnyalatnyi különbség felnagyítása. Kit zavarhatna, melyik kocsiba szállsz a metrón? Milyen baj származhatna abból, hogy korán kelsz? Amit leírsz, az a különcség fokát se éri el. Ilyesmiket kérdezni meglehetős aránytévesztésre vall.


Üdv R.

2013. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de, rettentő nagy gond. buta
2013. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Érdekes, az ismerőseim szerint pszichológusra szorulok, amiért kerülöm a tömeget a BKV-n. Közben én elviselem a tömeget, de ha tudok, teszek ellene. Az emberek 100%-a szerint tömegfóbia.


Amúgy ha nem ezek számítanak, akkor mi?


Másrészt... ami mindennapi apróság... az utalhat arra is, hogy valaki az élet nagyobb dolgait is hogyan intézi.

Utalhat karrierre, hobbikra, mennyire lehet vele együttélni - és ezek kiváltó okaira.

2013. szept. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!