Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok az ilyen...

Amydala kérdése:

Ti mit gondoltok az ilyen emberről? Kíváncsi vagyok a véleményetekre! (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Szóval mi a véleményetek az olyan nőről,aki 46 éves, munkaképes, és dolgozik is napi 8 órában(közfogiban 50ezerért),de ezen kívül semmit nem csinál:

1: nem főz,mert azt mondja,hogy ő még egy rántást se tud megcsinálni, ezért inkább menüt hordat magának az egyik közkonyháról;

2: nem mos magára, a 70-80 éves anyja mos rá, mert egyszerűen még ahhoz is lusta. Még a bugyijait is az anyja mossa!!!

3.: az anyjával meg a rokkant ágybanfekvő cselekvésképtelen apjával él együtt kb 8 éve, amióta a férje meg a gyereke elhagyták őt;

4.: az apja ápolásába nem segít be, mert mikor otthon van,inkább csak fekszik az ágyban és internetezik!!!!

5: az anyja tartja el őt, a rezsibe se ad bele, mondván,hogy neki az a kis pénz a kajára kell, meg cigarettára!!!

6: a férjével együtt a 15 éves fia is elhagyta őt, ma már 23 éves a fia, és 8 éve nem tartják a kapcsolatot sem egymással, se szülinap,se karácsony, sosem találkoznak. Pedig csak 1 vagy 2 faluval laknak arrébb.

7: ez a nő ocsmányul beszél, a b*zmeg a kedvenc szava, durván beszólogat más embereknek,akik nála intelligensebbek és műveltebbek, mindenkinél jobbnak hiszi magát, másokat durván leoltogat, a hibáikat a szemükre veti, és lekezel mindenkit. Saját hibáit észre sem veszi :(

És ez a nő nem roma,mielőtt azt hinnétek. Se kutyája se macskája, a saját férje és gyereke sem bírt vele együtt élni, és még ő oktat ki másokat, hogy hogyan kellene élniük. Olyanoknak osztja az észt,akiknek párjuk van(20éves kapcsolat),meg kamasz gyerekük,és legalább főzni tudnak,meg mosnak magukra,stb. Ja és még annyit erről a nőről,hogy 8általánosa van,meg vmi szakmája, de érettségije nincsen. És lenézi azokat akik felnőttként érettségit szereznek.



2016. szept. 22. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Igazi mintapolgar.
2016. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Aha. Hm. És te hogy vagy, Kérdező?
2016. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És mindezt muszáj voltam kiìrni magamból,mert engem mélységesen felháborít, és dühít ennek a nőnek ez a viselkedése,a hozzáállása, a stílusa, és úgy unblock az egész személyisége :(
2016. szept. 22. 16:08
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Nah, akkor ennyi haszna volt, hogy kiírtad magadból, mert amúgy fölösleges ilyen kérdést feltenni. Mindenki ugyanazt gondolja az ilyen emberekről, ez egyértelmű, de az ő élete.
2016. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2-es: én többnek és jobbnak tartom magam ennél a nőnél. Én legalább tudok és szeretek is főzni; magam mosom a ruháimat, a párom és a fiam velem van, az anyámmal én is itt lakom együtt,de én 20 éves korom óta minden hónapban beleadok a rezsibe, konkrétan a felét én fizetem, még segélyből is,ami 22800 ft, de én nem cigarettára költöm,hanem abból a kicsiből is odaadok 20-at a rezsibe; amúgy én 36 vagyok, de önállóbbnak, életképesebbnek és értelmesebbnek tartom magam ennél a nőnél, és nekem van érettségim meg angol nyelvtudásom, és én legalább nem osztom másoknak az észt!!! Amugy tisztában vagyok a hibàimmal, és nem kritizálok másokat, akikről nyilvánvalóan tudom,hogy jobbak nálam.
2016. szept. 22. 16:19
 6/15 A kérdező kommentje:
Eddig nem sok értelmes véleményt kaptam, bár az 1.hozzászólás tetszett, jót nevettem rajta!! :)
2016. szept. 22. 16:24
 7/15 A kérdező kommentje:
Engem igazából csak az zavar, hogy nyilvánvalóan jobb és sikeresebb vagyok nála mindenben, az élet minden területén, és mégis olyan gusztustalan beszólásai vannak felém,hogy legszívesebben már rég kiosztottam volna őt, szemébe mondva az igazságot,amiket itt is leírtam,pontokba szedve.
2016. szept. 22. 16:28
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Mert egyszerű, mint a bot és úgyis viselkdik. Én az ilyentől tuti nem venném magamra, bármit szól be. Még ki is röhögném, hogy komolyan gondolja, hogy így él és bármit is mondd rám..
2016. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én sem veszem magamra a beszólásait, tisztában vagyok az értékeimmel, vagyis nála értékesebbnek tartom magam, még ha tegyük fel,nálam se kerek minden. Azért megnézhetné a saját életét, vethetne rá egy pillantást...aztán inkább csendben kéne maradnia,szerintem. Nem azt osztogatni,ami neki sincs :)
2016. szept. 22. 16:42
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Ugyanilyen a "nővérem". :S
2016. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!