Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehet bajom, ha...

Szerintetek lehet bajom, ha befolyásos emberrel ismerkedek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,aki több szórakozóhelyet és vendéglőt üzemeltet,és elég jó kapcsolatai vannak,nagy befolyása van stb. Kb. 2hónapja ismerem,rendesnek tűnik és elég jófej,viszont tőle tudom,hogy vannak piszkos ügyei,börtönben is ült,tehát nem kisstílű fazon. Ráadásul egy másik barátom,aki évek óta ismeri őt és tőle tudtam meg,hogy sok embert megzsarolt már,volt akit megveretett meg hasonlók és azért ez elég kemény. Most nem tudom,hogy tartanom kéne tőle vagy nem.

2016. szept. 24. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Tartanod nem hiszem h kene tole, de egy ilyen emberrel szeretnel baratkozni??
2016. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(sajnos) az ilyenek vonzzák a nőket.
2016. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy magadban, és nem vagy zsarolható,tuti,semmi baj nem lesz.
2016. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
túl sok maffia filmet néztél kilány :D
2016. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tudok magamra vigyázni,nem is erről van szó,csak elég sok embert ismer és nem lenne szerencsés a haragosai közt lenni. Egyébként eleinte csak azt tudtam,hogy gazdag és befolyásos,de azt nem tudtam hogy börtönben is volt meg hasonlók,kicsit ijesztő.

Pedig tényleg rendes meg minden,csak így nem néztem ki belőle,hogy zsarol másokat,meg pribékeket bérel.

#4

"túl sok maffia filmet néztél kilány :D"

Szeretem a gengszter filmeket,ez igaz. De ettől még nem leszek paranoiás és ezeket nem beképzelem magamnak,hanem,mint mondtam,egy barátom és ő maga is beszélt erről.

Egyébként nem vagyok nő,nem értem honnan veszed,szerintem nem lányos az írásom.

2016. szept. 24. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak ne alkudozz vele, vagy ilyenek.
2016. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell punci hozzá hogy kislány legyél..
2016. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!