Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon szeretem a barátaimat és szívesen ismerkedek, bizonyos időközönként azonban nem bírom elviselni őket és vagy nem írok vissza nekik vagy élőben is elkerülöm őket?

Figyelt kérdés
Suliban is képes vagyok megmondani, ha nincs kedvem beszélgetni vagy azt mondom hogy tanulni akarok/leckét írnék és elküldöm kedvesen az embereket (na jó, néha nem túl kedvesen). Azonban amiért gyakran vagyok így ezzel, több barátomat is elvesztettem már, ez így pedig egy ördögi kör, mert akárhogy akarom, olyankor nem bírok beszélgetni senkivel, egyedül akarok lenni a gondoltaimmal. Nővéremmel, szüleimmel is csinálok ilyet amikor egyszerűen nem bírok embereket elviselni a közelemben.

2016. aug. 18. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked szükséged van egyedüllétre, ennyi. Persze ezt nem árt másokkal szépen közölni, vagy sértődés lehet a vége.
2016. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez normális dolog? Mert mindig megkapom, hogy egy normális ember nem csinál ilyeneket..
2016. aug. 18. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Én is ilyen vagyok például. Néha jobb egyedül. Nem azért, mert utálom a többieket, csak hát napi 8-9 órát ülök suliban, zsong a fejem, és ha van pár szabad, nyugis percem, azt kérném szépen. Nem véletlen mondják, hogy "rohanó világ". Néha kell megállj.
2016. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 18. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!