Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ember, hogy szerethet...

Egy ember, hogy szerethet ennyire egy másikat, ha az nem viszonozza? Egyáltalán miért?

Figyelt kérdés
Az öcsém világ életében nagy nőcsábász volt, egészen mostanáig, ugyanis reménytelenül beleszeretett egy lányba, jó ideig udvarolt neki, de nem nyomulósan ,haenm finoman ,türelmesen, majd a lány közölte vele, hogy nem lehet köztük semmi, amit nagyon nehezen tudott feldolgozni, de ennek ellenére kedves maradt a lánnyal, nem sértődött meg rá emiatt, sőt ő maga hozta fel, hogy próbálják meg a barátságot és már lassan féléve ilyen "barátságban" vannak. Nem értem az öcsémet, hogy képes erre??? Nem fér a fejembe, és az a legdurvább, hogy nincsen letörve, hanem örül annak, hogy ilyen jó barátság alakult ki köztük, biztos reménykedik, hogy egyszer meggondolja magát a lány, de nem hozza föl neki a témát, a lány nagyon kedveli őt, de nem érez úgy iránta, igazából a csaj is kötődik hozzá, csak részéről pusztán baráti a közeledés. De akkor sem értem, mi lelte a tesómat, nagyon gyökeres változáson ment át emiatt a lány miatt, korábban alig mutatta ki az érzéseit, nem érdekelte semmi, nem tanult stb. most meg ki van virulva, komoly sikereket ér el minden területen, csak ezt a lányt nem tudja megszerezni. Próbáltam tanácsolni, hogy keressen más lányt, vagy járjon el ismerkedni, de őt továbbra sem érdekli senki más.
2016. szept. 24. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy, hogy az öcséd jól néz ki, és hozzászokott, hogy ha valaki tetszik neki, azt megkapja. Attól, hogy ez a lány kivételnek bizonyul, különleges lett számára, és lehet, hogy kicsit megszállott lett.
2016. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg, most is sok lánynak tetszik, de ő csak ezzel az eggyel foglalkozik.
2016. szept. 24. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

„Nagyon gyökeres változáson ment át emiatt a lány miatt, korábban alig mutatta ki az érzéseit, nem érdekelte semmi, nem tanult stb. most meg ki van virulva, komoly sikereket ér el minden területen”

Szerintem ez elég egyértelműen azt jelzi, hogy nem kell más lányt keresnie.

És hogy hogy szerethet valaki ennyire egy másik embert, úgy, hogy az nem viszonozza? Ez az igazi szerelem. Nem fogod tudni lebeszélni róla.

2016. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kb.Velem is ez történt,hogy az a lány,aki tetszik,nem viszonoz.Amióta szerelmes lettem belé,azóta nekem is más minden.
2016. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!