Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is ennyire megérintett...

Mást is ennyire megérintett Bud Spencer halála?

Figyelt kérdés

Miután bejelentették egy-két órával később tudtam meg. Egyedül voltam otthon, és nem tudtam elhinni. A filmjein nőttem fel, imádtam őt... butaság, mert nem ismertem személyesen, de mindig olyan közelinek éreztem, mintha családtag lenne. Rengeteg cikket elolvastam, visszanéztem a filmjeit, végignéztem a temetésén készült felvételeket...

Tegnap volt egy riport Guido és Maurizio de Angelis-szel az RTL-en, így fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert még most is könnybe lábad a szemem, ha rá gondolok.

Mást is ennyire megérintette Bud halála?



2016. szept. 25. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Én is sajnáltam nagyon. Szeretem a filmjeit, édesapámmal sokat néztük őket. mai napig jó érzéssel tölt el ha látom valamelyiket.

Viszont nem vagyok szomorú hogy elment, ez az élet rendje, egyszer mind meghalunk. Ő legalább nem szenvedett sokat, ráadásul szép kort megélt, jó élete volt és sok embernek okozott örömet, szórakozást a filmjei révén. Ez utóbbiak pedig örökre megmaradnak.

2016. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
1-es, szívemből szóltál.
2016. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Én picit sajnálom, de szép élete volt és egyszer minden véget ér.
2016. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Luna Purdy válasza:
Én is és a barátom jól megsirattuk. Először azt hittük, hogy megint valami kamuhír, mert a szomorú hír előtt pár nappal megjelent egy kamu cikk arról, hogy meghalt. Egy jó ideig sírtunk de aztán rájöttünk, hogy Facebookon meg tudjuk nézni, hogy így van-e. Akkor még élt. Aztán amikor jött az igazi hír akkor csak legyintettünk, de azért megnéztük, hogy igaz-e....Hát sajnos most az volt. Most is szomorúságot kelt bennem ha rá gondolok, hisz imádom a filmjeit. De legalább a legszebb módon halt meg. Már ha lehet ezt így fogalmazni.
2016. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!