Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Filmkiller Zoltán miért...

Filmkiller Zoltán miért bántja vagy már 1 hete szegény Bud Spencert, mi ennek a baja?

Figyelt kérdés

Örül annak, hogy egy ember elhunyt. Pár videó:


https://www.youtube.com/watch?v=SIN1ZhaixFY

https://www.youtube.com/watch?v=gExn9QpFFXU



2016. júl. 3. 02:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

ez egy fogyatékos -.-

azt a kva milyen egy sötét gyökér és ez csinál videókat égeti magát az egész világ előtt :D


23F

2016. júl. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Az előttem szólónak igaza van. És 2000 feliratkozó... Jézusom.
2016. júl. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Azt akartam írni ,mint az egyes.


Valószínűleg súlyosan értelmi hiányos.

2016. júl. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

A videók megnézése nélkül:

ha valaki olyat szapul, akit sokan szeretnek, úgy véli, ezáltal neve ismert lesz, tehát híressé válik.

.

Feltünési viszketegség.

2016. júl. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Jéééézusom! Öt másodperc után kinyomtam és a másodikra már nem vagyok hajlandó ráklikkelni.

És ha valaki szerette Bud Spencert, akkor arra kérem ő se tegye, ne emeljük a nézettségét ennek a gyökérnek.

Ez egy idióta és azt hiszi magáról, hogy vicces.

2016. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5: Én sajnos megnéztem és nagyon meg is bántam.


3-as voltam.

2016. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Láttam néhány videóját és bele néztem ebbe is.


Ez az ember nagyon frusztrált. Nem ért el semmi az életben, szegénységben él, nincsenek ambíciói, nő aki szeresse, kitörési lehetőségei. Ezért haragot vált ki belőle az, aki többet ér el nála az életben. Az pedig elégedettséget jelent az ilyen ember számára, ha valami rossz történik a másikkal.

2016. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki ez a lúzer és nem növelem a nézettségét és nem nézem meg a förmedvényét.


Bud Spencert az egész világon ismerték, szerették ezt a Filmkller akárkit meg még itthon is alig - én most hallok róla először.

2016. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miket mond? Megnézni nem akarom.
2016. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem mond semmit, csak gúnyolódik, ne foglalkozz vele és ne vigyen rá a kíváncsiság. Lázadjunk fel és ne nézzük meg!

Sajnos az ellen reklám is reklám és ráviszi az embert a kíváncsiság. Csak annyit láttam az elején, hogy ott ül a kopasz hájfejű ipse, kissé alulról kamerázva hogy még tokásabbnak tűnjön, és hülye hangon azt pofázza, hogy kedvencem a csilis bab, és a nyelvét nyújtogatja. Egyből ki is nyomtam, mert felfordult a gyomrom, mert látszik ennyiből is, hogy gúnyolódik.

2016. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!