Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfiú tarthat gyönyörűnek...

Egy férfiú tarthat gyönyörűnek egy másik férfiút?

Figyelt kérdés

Ma reggel a villamoson láttam egy srácot, és nagyon szépnek találtam az arcát. Nem arról van szó, hogy szexuálisan vonzónak találtam, ezért is nem a szexualitás kategóriában tettem fel a kérdést, hanem egyszerűen jólesett ránézni.

Erről mi a véleményetek?

A lányoknál nincs ebből probléma, a férfiaknál viszont egyből előjön, hogy az illető biztos meleg.



2016. szept. 27. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem lesz ettől meleg valaki, de nem kell másoknak elmesélni, mert tuti lenne legalább egy, aki kitalálná, hogy biztosan meleg vagy :D
2016. szept. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel semmi baj nincs, de könyörgöm, ne hívd férfiúnak....
2016. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen miert is ne tarthatna pld egy kep is lehet szep megsem akarod megkufircolni, Mona Lisa de nem az jut eszembe, hogy megfektessem a, David szobor is egy szobor es megsem fogod megdöngetni, egy masik ember is lehet szamunkra szep anelkül, hogy nemi eletet akarnank vele elni, mostani tarsadalom betegsege, hogy beskatulyaz kigunyol lenez ha nem az ő elvárásai szerint élsz, maris homokosnak tart ha csak szepnek tartasz ferfi letedre egy masik ferit, Michelangelo sem deltetlenül volt homokos, hogy megalkotta a szobrot ugyh szerintem igen ferfi letedre tarthatsz mast ferfit szepnek anelkül hogy homokos lennel
2016. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne lehetne szépnek találni bármit, bárkit? Ettől még nem feltétlenül akarod magadénak tudni.
2016. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
"Férfiút gyönyörűnek tartani", hát ez a megfogalmazás azért valljuk be egy picit tényleg meleg :DDD Na jó nem kötekedek. Egyébként nincs ebben semmi. Én pl edzek rendszeresen, mert el akarok érni egy bizonyos méretű izomzatot amit szépnek találok, ergo az összes olyan férfi aki már eljutott erre a szintre, az számomra jól néz ki. ha látom őket képen, az motivál engem is, hogy edzek tovább.
2016. szept. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért, te hogyan fogalmaznád meg másképp? A "férfiú" szót azért használtam, mert ha az írom, hogy fiú, akkor az olyan pedomacisan hangzik, ha viszont azt írom, hogy férfi, akkor meg a legtöbben 30+-osra gondolnak hirtelen.
2016. szept. 28. 09:09
 7/8 anonim válasza:
100%

Teljesen normális.

Egyébként egy fiú/férfi arc például azért is lehet szép (és akár vonzó), mert széparcú édesanyja vonásaiból örököl!

2016. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, én simán férfit írtam volna. Nekem a férfi kifejezésről nem 30+ emberek jutnak eszembe.
2016. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!