Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek miért féltik ilyen...

Emberek miért féltik ilyen kicsinyesen a dolgaikat?

Figyelt kérdés

Kicsit is hozzáérek valamihez telefon vagy kocsiához akkor már nézi hogy nem esett e baja, meg hogy UUristen mi történt..

Miért kell ilyen mü balhét gerjeszteni?


2016. szept. 28. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Tudod, a férfiembernek a telefonja, számítógépe és kocsija olyan, mint a farka: nem érhet hozzá akárki.
2016. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert az embereknek többsége nem milliomos,de ha épp az is valaki,nem akar egy ismeretlen figyelmetlensége miatt időt és pénzt pazarolni. Ami másé,tiszteletben kell tartani,és nem "megpiszkálni", fogdozni. Ezt én megértem.
2016. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért, most attól mi baja lesz a dolognak ha hozzá érek?
2016. szept. 28. 09:27
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Mivel én sem piszkálom más tulajdonát, így nem értem, hogy egy idegennek miért is kell az én tulajdonomhoz nyúlni. Mi késztet arra téged, hogy egy idegen ember tulajdonához hozzáérj? Tudod sokan több évnyi munka után engedhették meg maguknak, hogy megvegyék a drága telefont vagy autót. Hát persze, hogy félti, óvja.
2016. szept. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Mert megdolgozott érte. Akár örömmel végezte a munkáját, akár nem, elképzelhető, hogy egy rakás idejébe és energiájába került, hogy a magáénak tudhassa azt a valamit, amit ennyire félt.
2016. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Tapasztalatból írom, hogy egy kocsi festését hihetetlenül könnyen össze lehet karcolni akár véletlenül is, és van aki háklis erre.
2016. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Az ember ösztönösen védi a magánszféráját, a személyes használati tárgyak pedig ennek a részét képezik.

Másrészt meg bizony egy több százezres, vagy több milliós értékű tárgyat, amit lehet, hogy több hónapnyi vagy évnyi spórolás árán vehetett meg, teljesen érthető, ha óvja, mint a hímes tojást.

Egyébként úgy érzem, te is túlreagálod a dolgokat.

2016. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
De áruld már el nekem, hogy miért nyúlkálsz más autójához??
2016. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Most ha én az utca közepén hozzáérek valamelyik női családtagod alfeléhez, ideges leszel? Mert ugye semmi baja nem esik attól, hogy odanyúltam. Mit félted úgy egy érintéstől?
2016. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Úgy tudom, van egy ilyen flúg, hogy valaki mindenhez ellenállhatatlan ingert érez, hogy hozzáérjen.
2016. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!