Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Holgyek orultok ennek a...

Holgyek orultok ennek a hirnek? Kort es testalkstot irjatok ki legyszives.

Figyelt kérdés
[link] Kivancsi vagyok minnel tobb holgy velemenyere a fiatal 18eves holgytol az 50eves kozepkoru holgyekig! M

2016. szept. 28. 09:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%

A hír nem igazán érdekel. De én személy szerint mindig is odavoltam a mackós típusú férfiakért.

A párom is mackós..

24/N

2016. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 koszi a valaszt! A te testalkatod milyen megszabad kerdezni?
2016. szept. 28. 09:46
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

A kifutók baromi nem érdekelnek, viszont a férfiakban egyrészt nekem fontos, hogy tudjanak helyesen írni (te nem tudsz, szóval ez már bukta, bocsi), másrészt meg én inkább a vékonyabb testalkatot kedvelem.


31/N

2016. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 Koszi a valaszt de felregepeltem a telefonon, itt ekezet sincs ugyebar! Amugy mibol gondolod,hogy a kerdezo tulsulyos lenne? Nem az amugy! :)
2016. szept. 28. 09:58
 5/20 anonim ***** válasza:

Szeretem a mackós pasikat, jó hozzájuk bújni. :)

A barátom is mackós alkatú. Én vékony vagyok, de nem csontsovány.


21/L

2016. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

Túlsúlyos, 30+ nő vagyok.


A cikkről is az a véleményem, hogy sikerült átesni a ló túloldalára. A túlsúlyos testalkatot nem sztárolni kell, csupán elfogadni: pl. munkahely keresésnél ne jelentsen hátrányt, ne legyen ellenséges a társadalom azzal, akin van felesleg, és a többi.


Ez a trend legalább olyan marhaság, mint az, mikor 33 kilós csontvázak vonszolják magukat végig a kifutón, és már csak heroin tartja bennük a lelket.

De ettől a túlsúly még nem lesz egészséges, ne legyen követendő példa, az hogy szép van nem szép, pedig egyéni ízlés kérdése.

Igenis az egészséges testalkatot kell előtérbe helyezni: normális súly, kellő mértékű izom, bárki számára megvalósítható, és tényleg követendő példa.


Akárki akármit mond, igenis az ilyen előre legyártott szépségideálok határozzák meg évszázadok óta, hogy a közízlés mit tart szépnek.


Tehát nem azzal van a baj, hogy a plus size ruhákat mackós pasik mutatják be, vagy hogy telt nők!! És nem az a baj, hogy egy-egy fotósorozattal megmutatják, hogy ez is lehet szép, vonzó és ízléses!


De én már lassan kiütést kapok attól, mikor megy ez az agymosás, hogy CSAK a telt (hájas, kövér) nő a szép, a többi csontváz.

Most már a pasiknál is kezdik?!


Mondjuk az biztos, hogy könnyebb követni ezt a trendet, mint a 33 kilót elérni. :/

2016. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Amugy mibol gondolod,hogy a kerdezo tulsulyos lenne?"


1. Nem mondtam, hogy te az vagy, a cikkre reagáltam.

2. A "minél" szót hogyan lehet a telefon hibájából két n-vel "félregépelni"??

2016. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hízékony, de egy ideje sovány sem, a lábam viszont soha nem volt sovány. Szóval eddig azért nem kaptam nadrágot, mert tele voltak az üzletek csőnadrággal, aminek a szárát nem tudtam felhúzni a lábamon, hiába lett volna jó mondjuk derékban, csípőben. Viszont ha a molett divat fog elterjedni, akkor ezután meg azért nem fogok magamra kapni semmit, mert minden tele lesz olyan fazonokkal, amik leesnek rólam. Tényleg meg kellene tanulnom varrni... Én annak örülnék, ha mindenféle testalkatot képviseltetnének, nem csak egyik-másik végletet (nem beszélve arról, hogy kifejezetten alacsony modell alig van - ha van egyáltalán).
2016. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"A "minél" szót hogyan lehet a telefon hibájából két n-vel "félregépelni"??"


Dupla lenyomással? pl én kézírásban nem szoktam hibázni, de a gépelésnél rendszeresen.

2016. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 koszi ! A holgy ugyis csak vitatkozni szeretet volna velemenyem szerint!
2016. szept. 28. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!