Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Holgyek orultok ennek a...

Holgyek orultok ennek a hirnek? Kort es testalkstot irjatok ki legyszives.

Figyelt kérdés
[link] Kivancsi vagyok minnel tobb holgy velemenyere a fiatal 18eves holgytol az 50eves kozepkoru holgyekig! M

2016. szept. 28. 09:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#6 nagyon rokonszenves a hozzaallasod! Amennyiben a tulsulyt leakarod adni-akkor sok sikert kivanok.
2016. szept. 28. 13:24
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Az a baj, hogy van különbség az erős testalkatú és az elhízott férfi közt, és mind a kettő mackósnak nevezi magát (ugyanúgy, ahogy a teltebb meg a kövér nő is azt mondja magára, hogy molett). A cikkben látható férfiak ápoltak és jól néznek ki, ha egy ilyen alkatú férfinak az egyénisége bejön, akkor járnék vele annak ellenére is, hogy egyébként a vékonyak tetszenek. De van olyan elhízott pasi, aki nem jönne be akkor se, ha jó fej.


38/N

2016. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

"Dupla lenyomással? pl én kézírásban nem szoktam hibázni, de a gépelésnél rendszeresen."


Igen, nyilván pont annál a szónál és azt a betűt üti le "véletlenül" kétszer, amit - sajnos - igen sokan alapból rosszul tudnak/írnak.


Persze. :D

2016. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13 Kedves azt gondolsz amit akarsz,tovabbi szep napot neked! #12 Az eros testalkatu de nem kifejezetten hajas ferfiak nem mondjak magukat mackosnak,en legalabb is biztos hogy nem! Oszinten nekem s..r a csontozatom nem vagyok szep, karcsu alkatu ferfi tul eros a csontom es ezaltal hiaba nem vagyok kover nem tunok vekonynak.Hanem inkabb nagy darab allatnak! Utalom ,ha valaki engem vagy a hozzam hasonlo pasikat mackosnak nevezi!
2016. szept. 28. 16:33
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem hír. A hír az tényeken alapszik, ott van történés. Ez max. tendencia.

Amúgy nekem ez szimpatikus, mert alapvetően az ilyen testalkatú férfiak a zsánereim (lehet, azért, mert én is molett vagyok nőként), és egyik sincs kórosan elhízva, ápoltak, kedvesnek tűnnek. Az meg sztem plusz, hogy már a férfiak között is alkalmaznak "plus size" modelleket... semmivel sem kevésbé professzionális hatásúak ezek a képek (pl. az utolsó kettő, ha már modellképekről beszélünk), mintha megint az ügyeletes Calvin Klein modellről vagy vékonyka kisfiús modell lenne rajta.

2016. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15 nagyon nehezen hiszem el hogy letezik no akik ezeket nemcsak "ha nincsen lo akkor jo a szamar alapon" valasztjak! Sok no inkabb fel az ilyen testalkatu fickoktol vagy tramplinak es csunyanak tartjak oket!
2016. szept. 28. 18:35
 17/20 anonim ***** válasza:

Elég gyatra, bodyshmer írás.

Egyébként abszolút támogatom a divat sokféleségét, pl h&m új kampányvideója is csodoa lett.

Amúgy kerekded 18 éves lány vagyok, divatot tanulok:)

https://www.youtube.com/watch?v=8-RY6fWVrQ0

2016. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva eddig észre sem vettem, h a modell férfiak vékonyak, vhogy sosem érdekelt a divatbemutatók világa. Viszont a mackós férfiakat tolerálom, ahogyan a hölgyeket is, viszont mint partnert nem tudnák elképzelni magam mellé mackós férfit és a párom is inkább vékony kategória. Nem undorból elképzelhetetlen számomra, hanem mert nagyon szeretek sportolni a párommal és egy mackós férfi nem bírna annyit és úgy futni mint egy edzettebb.

24 éves, vékony nő (pár éve még erősen túlsúlyos voltam)

2016. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek ezek a férfiak. :) A férjem is átlagos, nekem az tetszik. :)


23/N/vékony

2016. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Ylyria ***** válasza:

Örülök neki, de nem annak, hogy remélhetőleg több féle testalkat hódít majd a kifutón, hanem annak, hogy több féle ember,nem csak az 50kg-os, fehér, felnyírt hajú férfiak és 40kg-os, fehér, hosszú hajú nők. Pl. szívesen fogadnék egy fekete, átlagos testalkatú, raszta hajú férfit vagy egy rövid hajú, molett albínó nőt. Hisz egy ruha is teljesen másképp áll a különböző típusú embereken. Tetszene egy kicsit nagyobb változatosság.😊

Izmos 17l

2016. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!