Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent, ha egy 12. -es...

Mit jelent, ha egy 12. -es fiu azt mondja nekem (9. -es,150 cm-es lany vagyok, de a kollegiumban a lanyok kozul a legszebb) nagy vigyorral a szemembe es masoknak is elottem, hogy milyen aranyos, kicsi vagyok?

Figyelt kérdés

Egy kollegiumba es iskolaba jarunk.

Eloszor is fiuk velemenyere vagyok kivancsi. Ti kire mondtok ilyen jelzot? Esetleg lehetseges, hogy tetszem neki, vagy csak tenyleg gyerekesnek tart? Pedig nem vagyok az, csak a magassagom fiatalit. Mert mar sokszor ismetelgeti, tobbszor is, mikor meglat. :))


2016. szept. 28. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Van ám itt önkritika, rendesen:)


Mivel gondolom beképzelt vagy, ezért azt a választ várod, hogy odáig van érted, mert ez olyan evidens.

Valószínűleg kislánynak tart, és ez neki bejön. Kisebb esélyt adnék rá, hogy haverként kezel.

2016. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odairni, hogy nem vagyok bekepzelt! Sot! Nagyon keves onbizalmam van es csendes vagyok. De most hogy fejezzem ki magam, hogy meg ertheto is legyen?
2016. szept. 28. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy beképzelt, de nem is vagy rossz véleménnyel magadról. A fiúk szokták így szivatni az embereket/lányokat. Ez olyan mint amikor elállják az utad, vagy ellopják a sapkád és várják, hogy visszaszerezd. Egy kis játék, nem kell komolyan venni.
2016. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

#2

És most láthattuk az álszentkedést... *taps* *taps*


" de a kollegiumban a lanyok kozul a legszebb"


vs


" Elfelejtettem odairni, hogy nem vagyok bekepzelt! Sot! Nagyon keves onbizalmam van es csendes vagyok"

2016. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Latom az itelkezes az megy..ember, hogy ezen az oldalon nem lehet egy normalis kerdest feltemmi...amugy koszi 2.valaszolo az ertelmes valaszt!
2016. szept. 28. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Ez életed végéig el fog kísérni. Én 155 cm vagyok és állandóan a magasságommal szekálnak. Pl 2 kollégám beszélgetett előttem(az egyik idősebb, a másik fiatalabb).

az idősebb mondta a fiatalabbnak, hogy nézzen rám, milyen szép, csinos stb vagyok, csak akkora vagyok mint egy óvodás. Ja és mindenki ilyen, mikor meglátnak. Nem tudnak túllépni ezen :)


Nem kell ezt komolyan venni.

A pici lányok mindig a kis aranyos státusban maradnak.

2016. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ertem. :) De, akkor most vajon tetszem neki, vagy csak szimpla szivatas? Veletek volt mar ilyen/voltatok ilyen dilemmaban, helyzetben?
2016. szept. 28. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb mint mikor engem törpéztek le a 158 centis magasságom miatt... 25/F
2016. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányoknál nem akadály a magasság, csak a fiúknál (lásd ER esete), szóval simán tetszhetsz neki.
2016. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!