Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szokjak le a selypítésről...

Hogy szokjak le a selypítésről? Tudom gáz, meg gyerekes, de szeretek selypítve beszélni mert sztem aranyos meg olyan jópofa, meg könnyebb ha hulla fáradt vagyok. De rászoktam és egyik barátomat nagyon zavarja. Mit tegyek? 23f

Figyelt kérdés
nem akarom h erre rámenjen a barátságunk. szerintetek ha erre rámegy akkor igazi barát vagy nem?
2016. aug. 26. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha te a barátság közben fogyatékos lettél, akkor joggal kérdezheti, hogy hova tűnt a haverom.
2016. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én hülyét kaptam ettől, pedig nekem a barátnőm volt és szerelmes voltam (egy ideig). Aztán rászokott erre a hülyeségre, már kamaty közbe is bepöszült meg selypített, én meg pedofília miatt majdnem feljelentettem magam. Te 5 évvel idősebb vagy, mint akkor ő volt, ráadásul férfi(?), azt gondolom sejted, hogy a dedózással nem vagy jófej és égeted magadat is, meg a barátaid is.

Láttam egyszer egy videót (azóta se találom), ahol egy csaj meg a palija egy kerti asztalnál ültek, a pali újságot olvasott, a csaj meg egy kis sárga madárkának gügyögött, ugyulubugyulu, deédeszvagy, cuncicunci, meg ilyenek, mire váratlanul a csávó odacsapott az újsággal, és csak a lehulló sárga tollak látszódtak, aztán meg a csaj feje, azt se tudta, merre van arccal.

Na, ezt jó megoldásnak tartom a dedózás kezelésére :)

2016. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!