Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Egy olyan lányról van szó,aki nagyon szép és csinos is,és ezt az adottságát ki is használja.

Egyszerre több fiút is hülyít.Minden nap ír neki(k),amikor élőben találkozik velük,akkor mindig a közelükben van,nevet a rossz vicceiken is,állandóan őt(őket) nézi,azért,hogy a beetesse a fiúkkal,azt hogy bejön(nek) neki.Majd mikor a srác(ok) teljesen odavan(ak)érte,és nem bírja(bírják) már nélküle,akkor a lány meg már észre se veszi a fiút(fiúkat).


Akiről ebben a történetben szó van leányzó,az az én húgom!


2016. szept. 28. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

kislány aki felfedezte a nőiesség hatalmát.

az összes kislány ilyen,aki viszonylag szép nővé érik.

nincs ebben semmi különös.

2016. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Csinálja, ha jól esik neki. Aki annyira hülye, hogy nem veszi észre, hogy csak hülyítik az meg is érdemli
2016. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem épp a humánusság mintaképe.

Én megpróbálnék minél inkább kerülni egy ilyen embert, de neked ez nem lehet könnyű, ha a húgod.

2016. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg önbizalomnövelés céljából csinálja ezeket a játszmákat (vagy nem tudom minek hívjam ezt). Lelkileg biztosan szüksége van erre, egyébként nem csinálná.

Nincs jó véleményem az ilyen viselkedésről.

2016. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha a fiúk megérdemlik, akkor jól teszi.
2016. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a jelenség általános dolognak számít kisebb-nagyobb mértékben.
2016. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#15

Sajnos a drágalátos hugicám mindig olyan fiúkat szemel ki,akik olyan visszahúzódóbbak,csendesebbek és könnyebb őket ilyen téren megsebezni!

2016. szept. 28. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tartom sokra az ilyen embereket, elég ribizlis viselkedés. Az összes ilyen lány/srác, akit ismerek, élvezi a helyzetet és örül magának, de egy 10 perces komoly beszélgetés után kiderül róluk, hogy belül boldogtalanok és frusztráltak.

Nem tudom komolyan venni az ilyen embereket.

2016. szept. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%

Szégyen féreg.

Rengeteg kínra és szenvedésre számíthat.

Előre is borzalmasan sajnálom. Kétlem, 30 éves kora előtt talál majd valakit akü ekberként fog bánni vele.

2016. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem az ilyen lanyok gázak , csak rossz hirnevuk lesz :/
2016. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!