Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, mi lenne egy ilyen...

Srácok, mi lenne egy ilyen lányról a véleményetek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, 175 cm, viszonylag vékony testalkatú, középhosszú hullámos barna hajam van és barna szemem.

Sok barátom van különböző helyekről, közülük fiúk is. A jelenlegi osztályomban kicsit félénk vagyok, nem az a tipikus p*csa, aki minden fiúra rámászik. Barátkozó típus vagyok, bárkivel elvagyok és szeretek beszélgetni. Az életem a színjátszás és az éneklés, ilyen pályára is készülök, a tantárgyak közül pedig a nyelvtanhoz, az irodalomhoz és az énekhez van nagyon jó érzékem, nem csak szerintem. Felnőtekkel szemben tisztelettudóan viselkedek, persze amikor nagyon kiakadok előfordul hogy akaratlanul is szemtelen vagyok.

Nem vagyok telefonfüggő, de sokszor előveszem társaságban. (Persze nem nyomkodom állandóan, társaságban meg nem chatelek senkivel...) Káromkodni nem sokat szoktam, tehát nem minden harmadik szavam trágár, de időnként kicsúszik a számon egy-egy csúnyább kifejezés, persze ez a tásaságtól is függ.

Ha a ''kiszemeltem'' (olyan, aki tetszik vagy szerelmes vagyok belé és még nem tudja) közeléen vagyok, gyakran elpirulok és zavarban vagyok, de szinte 0-24-ben mosolygok és nevetek.

Mások szerint jó a humorérzékem, és szépen érthetően is beszélek, nem véletlenül járok színjátszóra:)

Szeretek olvasni, zenét hallgatni, rajzolni és fotózni.

Egy kis negatívum így a végére:

A külsőmben: koromhoz képest eléggé magas vagyok (mint írtam, 175 cm), plusz a genetika miatt sárgábbak a fogaim mint egy átlagembernek, de nemsokára lesz fogszabályozóm amivel együtt a fogfehérítést is beterveztem:)

A belsőmben: néha akaratlanul elkalandozok, nem figyelek és ez néha zavaró tud lenni, de igyekszem ezen is javítani:)

Kérdésem: mi lenne a véleményetek egy ilyen lányról?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Ui: nem ismerkedés céljából teszem fel a kérdést, csak szimplán kíváncsi vagyok.



2016. jún. 13. 17:07
 1/7 A kérdező kommentje:
(Elnézést az esetleges elgépelésekért, nem néztem át teljesen részletesen a szöveget.)
2016. jún. 13. 17:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden második tinédzser ugyanezt írja le magáról.. Így olvasva azt mondom, hogy tucat, átlagos lány vagy.
2016. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arról nem tehetek hogy mások is ezt írják, én ilyen vagyok:)
2016. jún. 13. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A magasságot leszámítva szerintem teljesen átlagos vagy.
2016. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szimpatikusnak tünsz :)
2016. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt mondom, ilyennek kéne lennie a többi 13 évesnek is. Mármint, hogy értelmes, művelt, jól neveltnek. Nem átlagos a személyiséged, nyilván tudod. De egy leírás alapján még nem kerülsz piedesztálra.
2016. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Firedoom ***** válasza:
Sokan irnak hasonlot, de kevesen tudjak normalisan megfogalmazni... Latatlanban es ismeretlenul nem alkothatunk normalis velemenyt, de ezek alapjan szinpatikus lennel.
2016. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!