Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyan 14+eves...

Vannak itt olyan 14+eves lanyok, akiknek nincs semmi melluk, es topot hordanak, de van/volt baratja?

Figyelt kérdés
Hogyan reagalt a topra a baratotok? Nem zavarta az hogy nem melltarto van rajtatok? :/ En 15eves leszek 1honap mulva, es szoszerint semmi mellem nincs..

2016. szept. 28. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon pici mellem volt annyi idősen, de én megkerestem a legkisebb méretű (70a) melltartókat, megvettem és nem éreztem már olyan rosszul magam. Azóta sincs sokkal nagyobb mellem, de a barátod nem a melleid miatt fog szeretni hidd el. Fontosabb, hogy magabiztos legyél.
2016. szept. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem osztálytársam ilyen, 18 éves és melle az nincs de ez nem akadályozza őt semmiben és igen volt barátja több is
2016. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!