Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak azok a nők...

Miért hordanak azok a nők melltartót akiknek nincs mit tartani?

Figyelt kérdés
Furi, de minden nőn lehet látni melltartót, csak vajon minek akinek szinte nincs is melle?
2016. júl. 23. 05:08
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
0%
Hogy meg tudd kulonboztetni oket a pasiktol.
2016. júl. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Mert nekik jobban látszik ha megmerevedik a bimbójuk a pólón/topon keresztül és szégyenlik, mert mindenki azt nézné.
2016. júl. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Férfiaknak is megmerevedik mégsem raknak a semmire melltartót.
2016. júl. 23. 05:25
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha én olyat látnék felállna a farkam, a lányokat nem hiszem hogy felizgatja egy merev pasi bimbó. :D
2016. júl. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
18%

mért hord az is melltartót akinek nem lóg hanem igen keményen áll, és nem is szilikon hane természetesen áll ugy és nem is kicsi?

lee a melltrtóval világnap mikor is van? mert van ijen

2016. júl. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
2016. júl. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
11%
Hogy miért ? Igyekeznek növelni az önbizalmukat, hogy nekik is van ott valami, nem csak egy kis pattanás, ezért-hát felkapnak magukra egy melltartót .
2016. júl. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%

Ne üssön át a mellbimbó a felsőn, nem akarják mutogatni ők sem az öltözőkben, mert szép és szexi tud lenni egy melltartó, így érzik jobban magukat, stb.


"mért hord az is melltartót akinek nem lóg hanem igen keményen áll, és nem is szilikon hane természetesen áll ugy és nem is kicsi?"

Pont a magad fajták miatt. Elegen bámulják így is, nincs szüksége arra, hogy még jobban csorgassák rá a nyálukat a pasik.

2016. júl. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
21%
Egyszerűen nem bírnak szembenézni a valósággal. Olyan ez, mint az én esetem mikor azért veszek szoros boxert, hogy a vastag és hosszú farkam ne dudorodjon a nadrágom elején, holott a mikropéniszem legfeljebb akkor látszódna ruhán keresztül, ha mellépakolnám a mikroszkópot és a csipeszt, amikkel maszturbálni szoktam.
2016. júl. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
0%
Mert szégyellik a kicsi mellüket! Én személy szerint nem panaszkodom!
2016. júl. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!