Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem nagyon egyedül...

Miért érzem nagyon egyedül magam? Olyan mintha belül üres lennék 15/L

Figyelt kérdés
Már régóta ezt érzem, mintha totál egyedül lennék, nem akarok senkivel beszélni, elegem van a tanárokból és a suliból is. Az osztálytársaim piszkálnak, ha rossz kedvem van, de ha próbálok velük barátkozni akkor látom rajtuk, hogy hülyének néznek. Mintha a Marsról jöttem volna. Miért van ez?

2016. szept. 28. 22:28
 1/8 anonim válasza:
73%

Velem is ilyesmi van...próblálj valami hobbit találni és ott szerezni barátokat... Én is ezt fogom tenni...hátha lesz valami eredménye

tiniként sokan át mennek ezen

2016. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Egyrészt tini dolog, másrészt egy hobbi amit tényleg szeretsz v sport sokat segíthet.
2016. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
így van, egy hobbi tényleg jól jönne neked, barátkozás céljából is, másrészt le kötöd magad. :)
2016. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sportolok, majd igyekszem máshogy állni hozzá
2016. szept. 29. 06:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyira elképzelhetetlen, hogy velük van baj? Sporttársaiddal hogy jössz ki? Iskolán kívül valakik? Iskolaváltás?
2016. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Suliban sportolok:/ de ott nem olyan vészes. Egy lány van az osztályban, aki nem néz levegőnek, vagy furán rám, miatta nem akarok elmenni. Meg úgy vagyok vele, hogy már csak 3 év.
2016. szept. 29. 19:03
 7/8 Firedoom ***** válasza:

A "mar csak 3 ev" tud am nagyon sok is lenni. Es addig orulj amig levegonek neznek es nem piszkalnak, bar ez kerdeses. Talan pont az ignoralas miatt erzed magad uresnek.

Hulyenek neznek, de ugyan miert? Velem is ez volt anno amikor 9.be mentem es sokan cseszegettek is miatta, de mostanara inkabb a "teged ki kellene talalni" kategoriaba kerultem at pedig nem sokat valtoztam. Ha a barati koromben korul nezek akkor ott is furcsa/kulonleges emberek vannak, de vegso soron mindenki egy kulon szemelyiseg.

Ha az osztaly nem fogad el olyannak amilyen vagy akkor mashonnan keress baratokat. Legyel joban azzal az egy szem lannyal mert egyetlen barat is hatalmas ajandek tud lenni. Sok sikert ;)

2016. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, megbecsülöm őt, és fontos nekem:) csak nehéz, ha a maradék harminc ember furán néz rád, bármit is mondasz...
2016. szept. 30. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!