Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok egyedül sétálni...

Ti szoktatok egyedül sétálni éjszaka?

Figyelt kérdés
Egy kisebb városban lakom, és majdnem minden éjjel kilométerhiányom van. Éjjel 11-éjfél körül elindulok, és megyek egy nagy kört. Annyira jó, teljesen kiszellőzik a fejem. Olyan szabad érzés, már senki nincs a városban, nem kell odafigyelni a közlekedésre, nagyon jó a csend. Hangulatos, ahogy a nagy főutak teljesen üresek, mintha a tiéd lenne az egész város.

2016. szept. 20. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Nagyobb városban lakok és én futni jártam 22 után, olyan bokros, alig megvilágított, félreeső részre. De pasim kiakadt tőle és azóta egyedül nem mehetek csak vele, mert aggódik. Pedig marha nagy pofont tudok adni bárkinek.
2016. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Igen szoktam de nem városban lakok :D


F

2016. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Persze. Ez a munkám része. 40/F (sorozatgyilkos)
2016. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Bárcsak tehetném! Jól esne, de nincs rá időm.
2016. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2es válaszoló: Az is jó lehet :) viszont nekem kifejezetten ez az "üres város" feeling jön be nagyon. Ilyet csak vidéki városokban tapasztalhat az ember. Budapest túl nagy, éjszaka is nyüzsi van, de egy falu meg nappal is ugyanolyan kihalt mint éjjel.


4es válaszoló: én is gondolkodtam már ezen, hogy mi lesz ha család stb. lesz, akkor ilyenekre nincs idő.

2016. szept. 20. 20:57
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Szívesen mennék, de nő vagyok, nem szabad.
2016. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Csak vinni kell magaddal fokost, és biztonságban vagy, utolsó :D
2016. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Én egy kis faluban lakom, szeretek egyedül sétálni éjszaka, csak akkor ha arra jön valaki úgy fo.sik mint az állat.

Városban nagyon szívesen sétálnék este, mondjuk kutyát sétáltatni és venni egy hamburgert.

2016. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben sokat mentem erdőszélen, vagy a temetőbe, de egy ideje valamiért már nincs rá akkora igényem.
2016. szept. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Csak vinni kell magaddal fokost, és biztonságban vagy, utolsó :D"


Hogy simán kicsavarják a kezemből, és azzal üssenek agyon? Annyira azért nem vicces, hogy nem sétálhatok nyugodtan a gyönyörű éjszakában egymagam, mert a vademberek kisajátították maguknak.

2016. szept. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!