Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A betelepítéseket pártolók...

A betelepítéseket pártolók miért nem tudnak ésszerű, racionális érveket felhozni az álláspontjuk mellett?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 11:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mert olyan elvek szerint döntenek, amiket érzelmi alapon követnek és nem logikai alapon. Hasonlóak a vallási fanatikusokhoz.


#10:

- Növekvő terrorizmus.

- Kulturális különbségekből adódó társadalmi feszültség.

- Sorozatos szabálysértések.

2016. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mellette:

Elöregedő társadalom. A magyar nem szül. Amennyiben nem hozunk utánpótlást, nem lesz nyugdíjunk.

Jelenleg nagyon úgy néz ki, hogy az eu elvetette a kötelező kvóta dolgot, így a népszavazás még annál is röhejesebb, mint eredetileg volt, pedig alapból sem semmi. De ha nem veszik le napirendről, akkor is, mit csináltunk volna? Amíg eu tagállamok vagyunk, kötelességünk lenne befogadni a migriket, ha ide akarják telepíteni őket. Ha ezt nem fogadjuk el hatalmas pénzeket bukunk. Ez nem választás kérdése lenne. Megnézném, hogy Magyarország mennyi idő alatt omlana össze az eu támogatások nélkül. [link]

Az az ezer valamennyi menekült, akit be kellett volna fogadnunk a kvóta alapján, SEMMI. Ennyi ember még nem generált volna nagy kulturális konfliktusokat.

A terroristák egyrészt nem akarnak itt semmit, több is keresztülment már az országon, de eszük ágában sincs egy ilyen porfészekre bombát pazarolni. A terrorszervezetekhez tartozó terroristáknak pedig van pénze, vannak iratai. Nem fognak hetekig sátrazni a Keletinél, vagy valamelyik határon, mert olyan kapcsolatokkal rendelkeznek, hogy simán bejutnak bárhova. A kvóta rendszer nem róluk szólt. Igen, a második generációs terrorizmus létező dolog, de ritka. Itt egyenlőre inkább a magyarok robbantgatnak.

2016. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

# 12

Értem. Ezek szerint tényleg nincsenek észérvek. Köszönöm.

2016. szept. 30. 16:38
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért? Ellenérveket nem mondtál, csak nem veszed tudomásul az enyémeket. De akkor szépen magyarul: Ha lett volna kötelező kvóta, és mi nem fogadjuk ezt el akkor KURVä SOK PÉNZT BUKOTT VOLNA AZ ORSZÁG, ÉS AKKOR SEM KISVASÚT, SEM STADION NEM ÉPÜLHETNE. De persze kár itt vernem a nyálam, a Fideszesek csak a butus buksijuk homokba dugásához értenek. Szerintetek ezt a népszavazást is megnyertétek, mi?
2016. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Elöregedő társadalom. A magyar nem szül. Amennyiben nem hozunk utánpótlást, nem lesz nyugdíjunk"


Ez szerintem jó dolog, ha nem csökkentjük drasztikusan az emberiség létszámát 100 éven belül kihalunk. 1 dolog h lesz 1-2 generáció akinek nem lesz nyugdíja (köztük nekem sem) nekik erre előre gondolkodva fel kell készülnie.


Meg kéne oldani h a nagy szaporulatú helyeken is csökkenjen a népesség.

2016. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15-ös, neked kéne csökkenned.
2016. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15ös, ebben is van valamennyi igazság. Csak sajnos nem a fejlett országokra igaz, hogy túlszaporodnak, hanem főleg Indiára. Most az európaikat az, hogy Indiában, Afrikában mennyi gyerek szülteik, nem fogja megmenteni. Attól ez a gazdaság még teljesen össze fog omlani. (Nem csak a mienk, kb. egész európáé.) Ami persze részemről nem feltétlen baj, nekem még bírja úgy 50 évig, aztán teszek én a világra. De ha most elkezdenénk befogadni, és integrálni a menekülteket, akkor még lenne esély az európai civilizáció megmentésére. Ha ülünk a seggünkön, és nézzük, hogy egyre csökken a népességünk, közben a fejlődő országokban népességrobbanás van, és egyenlőre megállíthatatlannak tűnik, akkor nyilvánvaló, hogy kik fognak fennmaradni, és kik nem. Ez persze már nem a mi életünkben lesz, úgyhogy nekem mindegy, de pont a narancs nagymagyarok szoktak a kultúra megőrzésének fontosságáról beszélni.
2016. okt. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!