Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk nektek a ducibb lanyok...

Fiuk nektek a ducibb lanyok jonnek be vagy inkabb a vekonyabbak? Kik a vonzobbak? Barna vagy kek szem? Szoke, barna vagy fekete haj? Hosszu vagy rovid?

Figyelt kérdés
Erdekel ez a tema, hogy kinek milyen lanyok jonnek be. Hosszan irjatok le, nektek mi az idalotok😊

2016. szept. 30. 11:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
köszi,aranyos vagy ;):):D
2016. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Vekony lanyok jonnek be.Szerintem nagyon izgato es aranyos ha vekony egy lany olyan tinis.. 175nel ne legyen magasabb. En 197 vagyok epp ezert nem jonnek be a magas lanyok. Barna/Fekete egyenes felhosszu vagy hosszu haja legyen. Szemszin mindegy de ha valasztani kell akkor zold😃 Legyen apolt,jo illatu es a nagyon csajos lanyokat szeretem.
2016. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Helyes, mosolygós, természetes, nőies hatású arc (tehát kicsi smink, de nem kikenve mint az állat), vállig, vagy mellig érő haj (vagy hosszabb is lehet akár) szőke az előny. Szemszín az igazából mindegy, talán a kék kicsit jobb, de nem oszt, nem szoroz. Szemüveg, fogszabályzó is lehet (bár a kettő együtt azért ne)

Alkatra inkább a vékony, de még a közepes is belefér. (meg persze anorexiás azért ne legyen) B kosár körüli mellek, formás, kis puha combok. Öltözködésre kövesse a divatot, (valami kis nőies felső, cicanadrág, esetleg bőrkabát stb. ) szerintem így ez nagyon szexis.

Belsőleg pedig inkább az az aranyos, szégyenlős cukiskodó, szemérmes típus legyen, akin érezzem, hogy igazán oda van értem, és hozzám hasonlóan csendesebb, introvertáltabb legyen, vagyis érezzem azt, hogy ő a másik felem.

Mondjuk így leírni le lehet, de pl vannak olyan lányok, akikre ránézek, és úgy érzem, hogy úristen, vagy akikről még több napig is fantáziálgatok. :)

(Amúgy persze nem ez az elvárás amit írtam, csak az ideálom iylen lenne. Illetve a belsőből azért több dolog fontosabb a leírtakból hogy passzoljon. )

2016. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Ducik, szeretem érezni a formáikat mikor átölelem, de leginkább a jellemük az igazán értékes, teljesen más, mint a nagyon vékonyak, mű nők.
2016. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%

Normális testalkat, ne legyen vékony se dagadt.

Nagy mell, hosszú haj, szemüveges. Nem érdekel a szeme. Ne legyen cigány, ápolt legyen.

2016. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Vékony, 50-70kg között, nálam alacsonyabb (180cm), szőke, félhosszú haj, kék szem. Cici-seggméret mindegy, csak formás legyen, ne löttyedt.


Ez az ideálom, de rengeteg olyan lány van akire nem illik a leírás, mégis nagyon vonzó számomra. Sőt, ilyen barátnőm még nem is volt, valószínűleg nem is lesz, pedig nem panaszkodhatok ha párkapcsolatokról van szó.


Amiből nem engedek az a súly. Nem azért mert megrögzött kövér-utáló vagyok, vagy fitness-őrült, hanem azért mert szexuálisan nem tudok vonzódni a ducibb nőkhöz.

2016. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Vékony vagy duci, barna vagy szőke...nekem qrvára mindegy csak fogadja el a magasságomat és legyen nőies az arca (tehát nem egy vasorrú mélyhangú Brünhilda, aki bármelyik pillanatban kettétéphet).

Nekem az ilyen is simán bejön:

[link]

De elméletileg ez a nőtípus passzolna hozzám (már ha lehet ilyenről beszélni az alkatom tudatában):

[link]

2016. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%

Nálam csak vékony, a teltebb alakot sose találtam vonzónak.

Barna, vagy szőke, de fekete hajjal sincs bajom... kihez mi illik. A legjobban a világosabb hajszínek jönnek be: világosbarna, szőkésbarna. És hosszú.

Szemnél szintúgy, de itt is főleg a zöld, kék, világosbarna, de láttam már szürkét is, ami szép volt :)

2016. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Köszi a képeket :)
2016. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
Husi, barna haj, barna szem, hosszú haj, édes mosoly;)
2016. okt. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!