Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki, ha egy lány a példaképem?

Ciki, ha egy lány a példaképem?

Figyelt kérdés
Van egy angol lány, aki nagyon jól dobol, és a Skillet nevű zenekarban játszik. Jen Ledgernek hívják, és nagyon jól dobol és énekel. Szeretnék olyan jól játszani és énekelni, mit ő. Nem ciki, hogy ő lány én pedig fiú?

2016. okt. 2. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apukám a példaképem...és lány vagyok.:)

Nem hinném, hogy ciki lenne egyáltalán valakit példaképnek tartani, bármilyen nemű is...

2016. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Csak olyanok előtt hangoztasd, akik közel állnak hozzád. Az értelmes gondolkodásúak előtt nem gáz, de ezt nem mindenki gondolja így, főleg ha fogást keres rajtad.
2016. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Nem azért a példaképed, mert úgy akarsz kinézni, mint ő, vagy mit tudom én, hanem mert te is olyan jól akarsz dobolni. Ennyi erővel az is ciki lenne, ha valaki nőként olyan jól szeretne festeni, mint Boticelli. Vagy ha egy férfi úgy akarna hegedülni, mint Lindsey Stirling. Semmi gáz nincs ezekben.
2016. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki egyáltalán, nem is értem hogy merülhetett fel benned ez a kérdés.
2016. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mostmár megnyugodtam. :)
2016. okt. 2. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!