Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nina Dobrev a példaképem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nina Dobrev a példaképem. Hogyan lehetnék én is olyan bájos, gyönyörű szép, mint Ő?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm a segítőkész váaszokat! :))



2013. márc. 29. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
ha nincs olyan arcszerkezeted, mint neki, akkor cseszheted. De hidd el, nem olyan jó ennyire bájos arcúnak lenni :/
2013. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

ne kamuzz!

nem a külseje a vonzó számodra,hanem a pozíciója,hogy híres.

jelentkezz a következő vv-be bakker.:D és te is az leszel.

ha esetleg mégis a testeden változtatnál,akkor kellene a kiindulási alapról valami,amiből lehet viszonyítani és ki lehet indulni.

2013. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Maximum plasztikai sebésszel.
2013. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem nagy szam szerintem. Nezd meg smink nelkul, es ertekeld a sajat szepsegedet inkabb! Hozd ki magadbol a legtobbet. Teljesen atlagos no a kepeken, eloben meg nem lattam.
2013. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
első:miért nem olyan jó bájos arcúnak lenni??
2013. márc. 29. 22:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nina smink nélkül is gyönyörű...talán az egyik legszebb lány..jó gének..nem tehetsz sokat .magabiztosság,mosolygás és mások is szépnek látnak :)
2013. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

amúgy van egy hasonmása 10essel idősebb kiadásban a zohanban szerepelt,meg a borgiákban-

[link]

[link]

2013. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. Egyrészt mert sokkal fiatalabbnak tűnök a koromnál, másrészt állandóan lecukiznak, senki nem vesz komolyan, továbbá könnyebben megtalálnak azok, akik épp kötekedős kedvükben vannak (bár az más kérdés, hogy felrugdosom őket :D). De van még több hátránya, előnyét még nem tapasztaltam. /most csak a magam nevében beszéltem :)/
2013. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

smink nélkül is olyan különlegesnek találod, vagy inkább csak egy hétköznapi csinosabb lánynak? :-)


[link]


[link]

2013. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen smink nélkül is szép:) fotók csupán nem a legelőnyösebbek...
2013. ápr. 2. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!