Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan bírja ha tökön rúgják?

Ki hogyan bírja ha tökön rúgják?

Figyelt kérdés
Ha rúgtak már valaha tökön hogyan bírtad? Hogyan kaptad? Esetleg ha te rúgtál tökön valakit az hogyan bírta?

2016. okt. 3. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Jaja tökvédővel nagyon jól bírom.
2016. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem kell rúgni, elég ha kicsit meglegyintik vagy csak rosszul helyezkednek és már lezsibbad. El se tudom képzelni, milyen amikor teljes erővel belerúgnak.
2016. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Meghalok ha megrugná valaki.
2016. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem már rugdstak tökön,egyre erősebben a végén már elájultam
2016. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

En kaptam mar lanytol, teljesen varatlanul..

Percekig csak fekudtem.

2016. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Engem is rúgott már tökön teljes erőből lány. Pusztán poénból. Amíg bírtam és röhögött még beleléptem talppal az arcába. Nem kell mondanom hogy a jelenlévők szemébe azóta is egy szemétláda vagyok aki ok nélkül bántotta szegényt.
2016. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én valami olyasmi hangot adtam ki magamból, mint a tengerimalacok, amikor éhesek.

De egyszer egy nagydarab haverom egy másik gyereknek teljes erőből megmarkolta a golyóit, azt a gyerekből meg amolyan 8 bites C64-hez hasonló hang jött ki.

2016. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyszer sarokkal talált be az egyik női ismerősöm (szerencsére mezítláb), én eleve a földön voltam. B×elés, fájás, fetrengés, de a végén elmúlt.
2016. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%

Egyszer egy 17 éves srác akart tőlem kölcsön kérni 10.000 forintot, mondván, hogy az anyukájának kell a lakbérre. Mondtam, hogy adok, de csak az anyukájának. Erre megijedt, és azt mondta, ne áruljam el őt, hogy hazudott.

Mondtam neki, hogy ezért minimum egy tökön rúgás kijár, mire meglepetésemre azt mondta, hogy ennek nincs akadálya.

Kimentünk az erdőbe, terpeszbe állítottam, majd hátulról félerősen zacskón rúgtam. Felnyögött és összerogyott, néhány másodpercig erősen fogta a golyóit, aztán mondta, hogy legalább ezt is tudja milyen. Kicsit sajnáltam, mert az arcán azért látszott, hogy nem volt kellemes a dolog.

Biztos ami biztos, pár perc múlva megnéztem, hogy nincs-e baja, áttapintottam a heréit, de minden rendben volt, csak kicsit pirosabb volt a zacskója.

Azóta se mondtam meg neki, mennyire élveztem az egészet :)

2016. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó, te beteg vagy.
2016. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!