Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha nagyon nyomi...

Mit csináljak ha nagyon nyomi fejem van?

Figyelt kérdés

Emiatt senki nem vesz komolyan, suliban folyamatosan rőhögtek rajtam, piszkáltak.

Igazából nincs benne semmi férfias vonás, ilyen tipikus nyomigyerek, nőies vonásokkal, a fejformám is hosszúkás.

Kb azt gondolhatják hogy kis bzi, vagy valami retardációm van.

Gyakran vagyok kiközösítés áldozata, összesúgnak mögöttem. Nincs önbozalmam.

Lehet az az oka hogy apám nem foglalkozott velem csak anyám és 2 nővérem van? Alapból a kiállásom, mozgásom nem férfias. Ilyen nyámnyila, töketlen, a gesztusaim, szem mozgásom is bzisak.

20/F


2016. okt. 3. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Azt ajánlom hogy keress fel szakembert aki megmondja hogy milyen frizurával és öltözködési stílussal lehetne a legtöbbet kihozni belőle.

Ha külső vélemény kell nyugodtan küldj képet privátba.

2016. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mozgáson és kiálláson javíthatsz sporttal.
2016. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia.Jobb lenne ha kuldenel magadrol egy kepet. Nekem volt egy nagyon nagyon nyomi osztalytarsam. De aztan elkezdett uszni es nagyon eros lett. (2 eve volt.) Nagyon jo kepu srac lett...
2016. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Külcsesz egy képet? Kíváncsi vagyok.
2016. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!