Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A kobak mindenkinek hülyék...

A kobak mindenkinek hülyék áll, vagy csak az én fejem ilyen nyomi?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 15:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy csak kicsi rám? Ha állítható, hogy tudom eldönteni, hogy kicsi-e?
2013. aug. 22. 15:24
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy már 3 éve lovagolok, csak eddig nem használtam kobakot, viszont a múltkor nagyot estem,ezért ruháztam be egyre.
2013. aug. 22. 15:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fontosabb a sérülés elkerülése mint az hogy hogy áll rajtad a kobak. Ha szorítani nem szorít, vagy nem nyom valahol, nem dörzsöl, és nem csúszkál, akkor biztos jó. Más az hogy nem tetszik. De ha nem vagy biztos abban hogy a megfelelő méret e akkor menj be egy lovasboltba és kérj segítséget hogy olyat találjanak neked ami biztos jó. Egyébként ott tudsz választani, vagy rendelni a méretedben akármilyen színűt, hátha az tetszeni fog, és még a sérülésektől is megvéd.
2013. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Igazából nem érdekelne, hogy hogy áll, csak aggódok, hogy pici, mert olyan fura, mintha a fejem tetején ülne. :S


És boltban vettem, nem is volt olcsó, volt vagy 4-5, amire azt mondták, hogy méretben jó, aztán a legdrágábbat választottam, pont amiatt, hogy védjen. De most mégis olyan furcsának találom. :S

De akkor ha a boltban azt mondták, hogy jó, akkor szerinted jó?

Mert pl a fülem fölött van jó pár cm-nyi hely, vayg csak ilyen a kobak fazonja?

egyébként Casco Mistrall.

2013. aug. 22. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen kicsit nyújtottabb a fejem, ezért nagyon nehéz volt megfelelő kobakot találni, oldalt az összes nagyon elállt, elől viszont nyomott. Végül egy lamicellt találtam, ami passzol a fejemre.
2013. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről ez a kép jutott eszembe:

[link]

("A kobak nem viselése súlyosan károsíthatja az Ön frizuráját.")


Egyébként azt nem írtad, hogy nem kényelmetlen-e valahol, vagy nem csúszkál-e? Mert ha egyik sem, akkor szerintem jó eséllyel jó, látatlanban ennél többet nem igazán lehet mondani. Ha nagyon zavar, nincs valami ismerősöd, akit megkérdezhetnél? Edző, közeli lovasbolt eladója, akivel jóban vagy, ilyesmi? Ha nagyon nincs, esetleg bemehetnél egy másik boltba, ahol árulják ezt a kobakot, és ott is megkérdezhetnéd az eladót, melyik méretet ajánlja.

2013. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 éve lovagolsz és eddig nem használtál kobakot? milyen lovardába jársz????? úgy tudom mindenhol kötelező.
2013. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak rajtad áll hūlyén!!!
2015. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!