Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen témájú Instagram...

Milyen témájú Instagram fiókot csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fotósnak tanulok és szeretnék csinálni egy Instagram felhasználót. Sok követőt szeretnék, úgyhogy arra lennék kíváncsi, hogy az emberek milyen képeket, témákat szeretnek.

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2016. okt. 3. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha mondjuk már fotózol is, akkor menj el szép tájakhoz, csinálj profi fotókat meg ilyesmi...Népszerűsíteni úgy tudod az oldalad először is ne tedd privátba. Másodszor is úgy tudod elindítani ha először bekövetsz több embert, csinálsz mondjuk nyereményjátékokat, hogy aki kirakja az oldalára az egyik képed és megjelöl rajta+követ+lájkol az nyer egy fotózást ilyesmi. Egyik ismerősöm is így indított anno 1 éve, ma már 26 ezer követője van.
2016. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fotózz szexi csajokat, azt szeretik.
2016. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fiatal vagy, akkor nyugodtan készíts magadról képeket, azzal lesz a legtöbb feliratkozód.


Majd ha megvan a fiók nyugodtan dobj egy linket!

2016. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A téma tökmindegy, magától nem jönnek a követők.

Én azt csináltam az elején, hogy minden szart bekövettem, és egy csomóan követtek vissza, főleg emberek.

Aztán azokból voltak, akiket tényleg érdekelték a fotók, ezért küldték át másoknak ,hogy nézd mennyire király/csúnya.

Így jöttek mégtöbben.

Szóval a téma tökmindegy, mindig lesznek érdeklődők. De azt javaslom, legyen angol, több sikered lesz.

2017. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!