Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják hogy az orosz...

Miért mondják hogy az orosz lányok olyan szépek?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim között nem egy van aki ódákat zeng hogy milyen jó nők az oroszok. Csak én nem értem ezt ? Magyarok vannak 2x is olyan jók (nem az ilyen ribikről beszélek). Más is van aki ilyen szépnek tartja őket ?

2016. okt. 4. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Mert az általános, "oroszos" női arc sok szempontból megfelel annak az ideálnak, amit a médián keresztül láthatunk.

Szőke haj egyenes haj, nagy kék szemek, babaarc.

pl. ez egy orosz nő:

[link]

Nem véletlenül van rengeteg orosz modell. Sokszor erősebb az arccsontjuk, ami szintén a modelles vonásra utal.

2016. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Mert átlagban valóban szépek. Szép az arcformájuk.
2016. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Arányaiban nincs több szép nő, mint nálunk. A fent linkelt csaj inkább északi, skandináv típus.

[link]

2016. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
77%
Igen. Nagyon is gyönyörűek. Jártam már Oroszországban és nem csak hogy szebbek, de sokkal kedvesebbek is, mint hazánk leányzói...sajnos. Plusz, ők sokkal többet foglalkoznak a külsőjükkel, mint a magyar lányok
2016. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Pl nézd meg a youtubeon tangerin-t hát nem aranyos? Dehogynem. Ennyi.
2018. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a nagyátlagot látják, hanem csak az instagram cicababákat.
2018. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!