Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik azt mondják hogy a...

Akik azt mondják hogy a Francia terrortámadás miatt ne legyen Francia zászlós profilkép, és példálóznak hogy miért nincs Orosz. Azok miért nem Orosz zászlós képet tesznek ki?

Figyelt kérdés
Egyszerű szerkesztőprogrammal kivitelezhető.
2015. nov. 15. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Mert megint robbantottak állítólag!!!
2015. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Mert jobb érzés hőzöngeni, mint tenni valamit az általunk propagált ügy előmozdítása érdekében. Legalábbis itt Magyarországon.
2015. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Milyen profilkép ? Ki fog robbantani magyarországon ?
2015. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
Miért kéne nekem akármilyen profilképet is kitennem? Én pont azt mondom, hogy vagy alkalmazkodj naponta/óránként az új, aktuális terrorcselekményhez, vagy egyikhez se. Nekem az orosz semmivel sem több, de nem is kevesebb a francia áldozatnál (ahol mellesleg nem minden áldozat volt francia). 1 ember számomra 1 ember. Úgy látszik éppen liberáliséknak nem az.
2015. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
A francia és az orosz melléknevek, ezért kisbetűvel kell írni őket. De ha az anyanyelved nem fontos számodra, akkor bocs.
2015. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

# 4:


Érdekes, hogy már másodszor kened a liberálisokra a dolgot, miközben egyetlen liberális sem mondta azt, hogy változtasd meg a profilképed, hanem a magyar nemzeti radikálisok kezdtek hőzöngeni azon, hogy miért nem volt mozgalom erre az orosz repülőgép katasztrófájakor.

2015. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Én ugyan nem orosz zászlósat, de palesztin zászlósat raktam ki :) És azért mert baromira nem igazság hogy Gázában, Szíriában, Afganisztánban ez megy minden nap évek óta és Európa tojik rá magasan, a franciákért meg rögtön sírva fakad mindenki. Emberi életekről beszélünk könyörgöm.. Nem tudom felfogni ezt a képmutatást vagy nem is tudom minek nevezzem..
2015. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%

Letojom, hogy mit művelnek a nemzeti radikálisok. Azt is letojom, hogy mit hőzöngenek. Én feltettem egy egyszerű kérdést, hogy miért csak erről emlékeznek meg? Miért nem egyenlő a terror minden áldozata? Ti kezdtetek el hőzöngeni, hogy miért nincs nekem akkor orosz profilképem. Ha értelmes választ kapnék, hogy egy orosz áldozat miért kevesebb, mint egy francia, akkor abbahagynám. De mivel értelmes válasz erre nincs, csak mellébeszélés (többek közt: nem _biztos_, hogy merénylet volt, de a legjobb az, hogy "vállalták a kockázatot").


De amúgy mivel itt többnyire nácizzátok meg radikálisozzátok, meg szélsőjobbosozzátok a hozzám hasonló kérdést feltevőket, hát nyilvánvalóan felmerül a kérdés, hogy milyen elveket is vallotok? Mert liberálist valóban nem, ha nem tekintetek egyenlőnek minden áldozatot. Tehát a liberálisért én kérek elnézést. Egyenlőtlenül tekinteni emberre és emberre valójában náci gondolkodásmód.

2015. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Egy európai ember számára egy hozzá hasonló életmódot folytató, hasonló szokásokkal rendelkező, nagyjából hasonlóan fejlett nyugati demokráciában élő ember halála megrázóbb, mint egy olyan emberé, aki tőle távol él (más kontinensen), más kultúrában, más szokásokkal.
2015. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó! Akárhol is éljen és akármilyen legyen a vallása, ugyanolyan ember és ugyanúgy szeretne normális körülmények között élni. Ha ti igazán ilyen érzékeny és együttérző emberek lennétek, mint amilyennek a facebook profilképetek mutat titeket, akkor megértenétek... Innen látszik hogy kamu az egész franciazászlós feszkó...
2015. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!