Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha azt mondom, hogy látom a...

Ha azt mondom, hogy látom a repedéseiden keresztül a kincseidet, akkor ez mit mond neked? Mi a véleményed egy gyenge, sérült emberről, aki felvállalja állapotát, nem rejti véka alá? Te, erős embernek tartod magad? Miben mutatkozik meg ha igen/ha nem?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Azt, hogy megpróbálsz turkálni a lelkemben, amihez semmi közöd, mert nem önként árultam el.. Így ne foglalkozz azzal, hogy mi van a repedések mögött, akár arany, akár szemét.


Nincs bajom vele, ha valaki felvállalja, hogy gyenge, azzal van bajom, ha nem tesz ellene. Ha már eljutott addig, hogy belátja, hát tegyen is ellene.


Erős embernek tartom magam. Azért tartom magam erősnek, mert mindig mikor nem voltam az, sikerült összeszednem magam. Onnan is, ahol már gyógyszer kellett. Nekem az elég, hogy én magam erősnek gondolom.

2016. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

"Ha azt mondom, hogy látom a repedéseiden keresztül a kincseidet, akkor ez mit mond neked?"

Fogyatékos vagy és összevissza beszélsz, vagy drogoztál. Ennyi.

2016. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenki sérült és mindenki gyenge. Ezért nincs jogunk ahhoz, hogy egymást ebből a szempontból kritizáljuk. Az erősebb ember felemeli és segíti a gyengébbet. Nem tutujgatással, hanem ha szükséges, határozottsággal és köntörfalazás nélkül "kíméletlenül",de mindenképpen jóindulattal. Azért és attól lesz erős.
2016. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Először definiálni kellene, hogy mi az erős, és mi a gyenge. Három kötekedő fazont ügy levertem, mint a cölöpöt, egy éjszakán keresztül tartott a kihallgatás, ugyanakkor olyan dolog szinte az aszfaltba döngölt, amit mások észre sem vesznek. Erős vagyok, vagy gyenge?
2016. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy #2 tényleg eléggé tuskó.
2016. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek mást jelent az erős és a gyenge jellem. Nem értem miért kell ennyire bunkó módon megnyilvánulni?

Amúgy az első mondatra én ezt írnám

" Talán azt, hogy olyasvalamit is látsz, amit nem szívesen mutatok meg senkinek, mert nem szeretnék sebezhetőnek tűnni. Talán egy kicsit úgy érezném, hogy "turkálnál bennem", (ezt nem rosszból írom, hanem mert nagyon kevés embernek fedem fel magam. Úgy érezném, hogy egy teljesen nyitott könyv vagyok. Ami nem feltétlen baj, de ennek is megvannak a hátrányai. De lehet örülnék neki, így nem tudom megmondani."

2016. okt. 7. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Valaki fennkölt akart lenni, de csak nevetséges..
2016. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy sokat facebookozol és már kívülről fújod az ócska idézeteket.


Aki tudja, hogy baja van az tegyen azért, hogy jobb legyen neki. Nekem a gyenge ember az, aki ha szembetalálkozik egy problémával, akkor csak rinyál és sajnaltatja magát, nem tesz azért, hogy rendbe jöjjenek a dolgai.


Alapvetően erős ember vagyok, de nekem is vannak gyenge pillanataim. Volt, hogy egy liter piával bújtam be az ágy alá, mert éppen besokalltam. De aztán összeszedtem magam és rendbe hoztam a dolgokat.

2016. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sokat facebookozok? Ezt nem mondanám, bár nem ismersz, így lehet ez jött le először.

Rengeteget olvasok és az egyik könyvem ihlette a kérdést.

Volt, aki megértette, ezt köszönöm.

Aki meg trollkodott, nem veszem fel.

2016. okt. 8. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!