Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfinak erősnek kell...

Egy férfinak erősnek kell lennie. De milyen értelemben?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy fiú, igazából testalkatából - alacsony és vékony - adódóan gyenge, ezért mások sokat bántják és piszkálják. Fura is, nehezen nyílik meg ezért azt hiszik, hogy antiszociális. Pedig csak aszociális. Érzékeny embernek ismertem meg. Bár meglepően okos. Lényegtelen. Eddig mindig azt hittem, hogy egy férfinak fizikailag kell erősnek lennie, és dolgoznia kell meg pénzt keresnie, megvédeni a nőt és mi egyéb. A fent említett fiúnak négy hónapja meghalt az apja - sok szerette meghalt már -, de csak egyszer láttam összeomlani. Két héttel az eset után. Akárhányszor találkozok vele, bár kicsit kimért de határozott, sőt néha még nevet is. Megkérdeztem tőle, hogy bírja így. Ő csak azt mondta, hogy az anyja teljesen összeomlott, a testvérei is. De neki, mint férfinak erősnek kell maradnia amikor kell. Majd lesz gyenge is, de csak akkor amikor már mindenki más helyrejött. - még1 kérdés. Ezért lenne ilyen érzékeny típus? Mert akkor adja ki a bánatát, amikor már helyrejöttek a dolgok?

De a lényeges kérdés. Akkor most a férfinak fizikailag kell erősnek lennie, ahogy a legtöbb férfi és nő állítja, vagy úgy, ahogy ez a fiú csinálja?

17L



2016. aug. 10. 05:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég régi szöveg, hogy a férfinak erősnek kell lennie, persze, annak, próbálna valaki elsírni magát olyan helyen, ahol arra várnak, hogy felületet találjanak rajta, hogy bántsák. Nőknél ez természetesebb, de a férfiak sokkal többet rivalizálnak egymással.

Ugyanolyan érző emberek vagyunk mindannyian, amikor egyedül vagyunk, ha valami sérülés ér.

2016. aug. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!