Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan nagy baj ha nem...

Miért olyan nagy baj ha nem rakok ki facebookra képeket magamról? 22L

Figyelt kérdés
Egy ideje leszedtem minden képet magamról, már profilképem sincsen. Nem érdekel az egész facebook csak a kapcsolattartás miatt muszáj fent lenni. Viszont állandóan megkapom másoktól hogy miért nincs képem, meg miért nem teszek ki én is dolgokat magamról, hogy merre jártam, mit csináltam. Már unom hogy kb hülyének néznek emiatt hogy én nem csinálom azt mint a többiek. Tényleg ekkora baj hogy nincsenek ott képeim?
2016. okt. 7. 23:03
 1/10 anonim válasza:
58%
Nem baj. Sőt. Aki ott éli az életét az elég beteg.
2016. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

#1: Most több 100 millió embert "betegeztél" le mert neked nem jön be a közösségi média. De maradj abban a tudatban hogy neked van igazad! ...


Kérdező, az pedig magánügyed hogy kiteszel-e képet vagy sem. Engem az zavar mikor olyan jelöl be akinek nincs képe kint és nem tudom hova tenni. (Általában a gyakori neveknél van ez a gond. Pl.: Nagy István)

2016. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem jelölgetek be senkit. Csak akit ismerek. Nem gyűjtök ismerősöket sem.
2016. okt. 7. 23:07
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Én nem úgy tekintek a Facebookra, mint valami szükséges rosszra, sokkal inkább mint egy remek kommunikációs eszközre. Viszont ahhoz, hogy mit és hogyan csinálok, senkinek semmi köze. Ha valakinek túl sok, amit megosztok, vagy egyszerűen zavarja, és képtelen agybaj nélkül továbbgörgetni, akkor iratkozzon le a bejegyzéseimről. Ha valakinek meg túl kevés, az meg így járt. Ha valakinek nem tetszik, hogy nincs kint "rendes" profilképem, csak egy évekkel ezelőtti, amin az arcom alig látszódik, az ne nézegesse az adatlapomat, ennyi. Aki meg ilyeneken nyavajog, az garantáltan nem lesz sokáig "ismerősöm". :)

Magában pedig mindenki gondoljon azt, amit akar. Nem mások kénye-kedve szerint fogok élni, és ez igaz az online jelenlétemre is.

2016. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Miért lenne baj? Nekem is mondtak már, de én sem teszek ki. :)

Nem akarok és ennyi. :) Azzal sincs bajom aki kiteszi az egész életét, ha ő úgy érzi jól magát.

2016. okt. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem baj.. és ha tudják hogy hogy nézel ki akkor munek? :D

Ha meg nem ismersz valakit és ismerősöd lett küldsz képet neki privátba ha kéri :D


17F

2016. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Én jártam úgy, hogy az ismerősnek jelölt pár alak, és hiába volt kint képük akkor se tudtam kik ők. Nekem is csak profilkép van kint meg a nevem. És tök jól elvagyok. Nem vagyok retardált, szoktam messengerezni satöbbi. De nem kívánom megosztani az ismerőseimmel azt, hogy mit ettem, meg mit nem.

Ennek annyi az oka, hogy ha én lesz*arom hogy ők mit esznek akkor ők is így vannak velem. Akkor meg minek rakjam ki, ha rajtam kívül senkit se érdekel? Engem is csak azért, mert megeszem.

Nade érted :D


Nem kell velük foglalkozni

16/l

2016. okt. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

szia kedves kérdező!

szerintem értelme feltenni a világhálóra az életed.

Akinek fontos vagy az megpróbál máshogyan is kapcsolatba lépni veled.

2016. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
szerintem sincs*
2016. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Mindenkinek ment a zöld!!

2016. okt. 31. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!