Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy nem szívese...

Miért van az, hogy nem szívesen teszek fel magamról facebookra olyan képet ahol jól nézek ki?

Figyelt kérdés

Attól félek, sokan azt gondolnák rólam hogy beképzelt vagyok...

Mert állítólag jól nézek ki, de ezt senki sem tudja.



2015. jún. 27. 17:52
 1/4 anonim válasza:
küldd el nekem a képet, szívesen mondok róla véleményt :)
2015. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"jól nézek ki, de ezt senki sem tudja"

Ne félj, én se mondom el senkinek!

2015. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 justaboutto ***** válasza:
Biztos páran ezt fogják gondolni, de ez nem szabad, hogy zavarjon, mindig vannak az embernek irigylői, utálói.
2015. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 iddmegahugyom válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerösöm és soha nem értettem,hogy olyan kinézettel miért nem pakolja tele a facebookot fotokkal pedig sokan mondták,hogy mennyire szép és jó alakja van,majd multkor megkérdeztem és azt válaszolta,hogy aki fontos neki az látja majdnem minden nap és nincs szüksége arra,hogy idegen emberek a képeit bámulják az interneten.
2015. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!