Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik ismerősöm unalmas,...

Az egyik ismerősöm unalmas, és nem olyan menci, mint anyuszi, és messengeren írogat nekem. Mit tegyek? Blockoljam?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem, mert ha azt mondom, hogy megyek aludni, akkor meg azt látja, hogy "jelenleg elérhető"

2016. okt. 8. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Blokkold és óvd meg szegényt magadtól, ő hátha egyéniség veled ellentétben.
2016. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen köszönj el tőle, és kész. Ha utána ír akkor mondd azt hogy beszélsz egy barátoddal vagy tudom is én. De ha annyira zavar ez akkor facen van olyan lehetőség hogy csak egy bizonyos személy számára tudod kikapcsolni a chatet ő nem látja hogy fenn leszel, de mások látnak téged. Vagy blokkold egy időre és kész.


De ha kemény akarsz vele lenni mondd meg neki kerek perec hogy te unalmasnak látod, nem szimpatikus neked, és kérd meg hagyjon békén. Ez persze elég durva kijelentés lenne de sajnos sokszor csak ebből a szóból értenek egyesek.

2016. okt. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

"Blokkold és óvd meg szegényt magadtól, ő hátha egyéniség veled ellentétben"


Miért? Ha valami nyomi írogat de nincs szíved megbántani miért probléma ez?

2016. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Menci? Anyuszi?

Syntax error.

2016. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4. Válaszoló 😂😂😂😂

Köszi az ötleteket :3

2016. okt. 9. 10:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Te is unalmas vagy és nem vagy menci :$
2016. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak én nem tudom mi az az anyuszi?
2016. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!