Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik a bantobb? Ha megnyitja...

Melyik a bantobb? Ha megnyitjak Messengeren, amit irtatok es nem valaszolnak, vagy ha latod, hogy fent van orak ota akinek irtal de teged nem nyit meg?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 15:14
 1/9 Inessential ***** válasza:
Szerintem az első, bár nem igazán foglalkoztat, ha valaki nem ír vissza.
2016. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én általában megnézem, utána bejelölöm olvasatlanként ha nincs most hozzá kedvem.

Amúgy a "fent van" nem mindig jelenti, hogy tényleg fent van. Lehet csak telefonról van bejelentkezve, és fut a háttérben.

2016. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Számomra egyik sem, nem várom el senkitől, hogy azonnal válaszoljon, akár elolvassa, akár nem.


Ha valami fontos, felhívom a másikat, amúgy meg van életem, nem pötyögök sokat neten, azt meg pláne nem lesem, ki mikor van fenn. Nekem is sokszor csak órák múlva van időm válaszolni üzenetekre, plusz mobilon utálom használni a Messengert.

2016. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Inessential ***** válasza:

#2

Igen, ezért gondoltam én is, hogy az első lehet bántóbb, de mint írtam, engem az sem foglalkoztat különösebben, ha valaki látja amit írok, de nem itt vissza.

2016. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Inessential ***** válasza:
ír *
2016. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha látta és nem válaszol. A másikról az jut eszembe, hogy biztos megjelölte olvasatlanként, és később akar válaszolni. Ha nem nyitja meg évek múlva sem, akkor elgondolkozok, hogy mekkora fasságot kérdezhettem. :D

A látta és nem válaszolt is csak akkor kezdett zavarni, amikor egy állítólagos pasim csinálta sokszor velem. Sokszor háromszor kellett föltenni ugyanazt a kérdést a válaszért. Persze már nem a pasim, de nagyon bántott akkoriban, hogy még ennyit sem érek.

2016. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy látja az üzenetet és nem érdekli! + Az is hogy órák óta fent van!
2016. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Blade Bone ***** válasza:
Mindkettő zavaró, főként ha nem megszokott. Dee a legjobban akkor, ha látom hogy fent van, és gyors választ várnék, ő meg elodázza a dolgot. :/ Nem szoktam szóvátenni az ilyesmit, de belül borul a bili.
2016. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik se érdekel vagy bánt. Kész vicc az egész, amit néhány ember a szutyok messenger kapcsán tud hisztizni. Főleg az olyan emberek akasztanak ki, mint az előző válaszoló... ha fontos kérdésed van, tedd fel személyesen, vagy szánj rá legalább egy telefonhívást, ne hisztizz, mint egy dedós.

Lényeges dolgokat nem így beszélek meg, ha pedig nem lényeges a mondandóm, csak csevegés, akkor nem zaklat fel, ha a másiknak esetleg nem volt ideje vagy kedve válaszolni.

2016. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!