Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak ilyen ismerőseitek? Mi...

Vannak ilyen ismerőseitek? Mi a legdurvább sztoritok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,a nevét nem írom le,legyen Jóska most.Tudni kell róla,hogy egy bútorüzletben volt raktáros,ahol a főnök elég hanyag volt.Volt,hogy a munkások meló után elvették a céges furgont,hogy ezt azt csináljanak vele,de a főnököt nem érdekelte.Amikor a barátnőmmel össze akartunk költözni,szóltam neki,hogy szükségem lenne a segítségére,valahogy lerendezzük.Jóskával délután bementünk a céghez és elvettük a furgont(Egy 3.5 tonnás 3 éves Iveco).Félúton kiderült,hogy Jóska életében nem vezetett ekkora autót,ekkor már kezdtem idegeskedni.A panel előtt volt egy füves-földes terület,ahová leparkolt,akármennyire mondtam,hogy rossz ötlet.Bepakoltuk a bútorokat,de amikor tolatott ki,az alja felakadt.Egy darabig próbálta szépen kiszedni,de nem sikerült,majd megunta és lepadlózta.A dízel motor 5 ezres fordulaton kattogott,olyan szaga volt már fulladtunk meg és 10-15 másodperc után kiugratott,úgy,hogy egy póznát sikeresen kiütöttünk.Majd jött a kínos pillanat amikor Jóska felhívta a főnökét,hogy összetörte a céges autót,a cégtől 25 km-re,munkaidőn kívül úgy,hogy Ő eleve nem is szabadott volna használja.Vannak hasonló ismerőseitek ? :D
2016. okt. 10. 12:01
 1/2 Mono55 ***** válasza:
87%
Hahha :-D ja van egy pár. Nálunk faluba a sága volánus buszt is vitték már "egy körre":-)
2016. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jóska haverodat remélem f***rahúzzák a rendőrök.
2016. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!