Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha úgy állok...

Az normális ha úgy állok minden nőhöz hogy biztos van barátja?

Figyelt kérdés
Ez a kiinduló pont. Ha közelit felém akkor is az az első benyomásom hogy biztos jól el van a barátjával.. Igy nagyon nem is feszitem meg magam
2016. okt. 10. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább így állj hozzá, legalább nem lesz pofáraesés...amúgy ugyanígy vagyok ezzel én is. Többnyire igazam is szokott lenni.
2016. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen én is így vagyok vele:D , de nem ez szokott demotiválni, hanem amikor ezt gondolom és magamba hozzá teszem ,hogy "hát de mindegy úgyis leszarja" És amikor elkezdek hozzá közeledni kiderül ,hogy tényleg és rájövök mekkora r**nc, és utánna azon vagyok teljes erőmböl, hogy gyorsan levakarjam magamról. Komolyan még az is sokkal jobb amikor van barátja, és ezért elküld a p**ba
2016. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, hisz egyértelmű, nincs így.
2016. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam is elő szoktak jönni a negatív gondolatok, de szerencsére az a legkevésbé szokott, hogy pont foglalt lenne úgy, hogy azt ne tudjam leküzdeni. Persze nem az, nyilván rossz is arra gondolni, amikor egy lányt egy jóképű srác mellett látni, és hogy majd amikor haza érnek, biztos milyen jól meg fogja dolgozni.

De ezt leszámítva én nem szoktam erre gondolni, ha mégis van barátja, akkor ignorálom.

2016. okt. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 évnyi tapasztalatból mondom, hogy aki számomra megtetszik, szimpatikus, annak 100% hogy van pasija.
2016. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális. Mert ha kiderül, hogy tényleg van barátja, legalább nem csalódsz kicsit sem, mert erre számítottál. Ha meg kiderül, hogy még sincs barátja, akkor az egy kellemes meglepetés számodra, mivel másra számítottál.
2016. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát kérdező szedd össze magad, mert így sose lesz barátnőd. Amúgy meg kizárt, h minden nőnek legyen párja vagy ha van is, lehetséges, h nincsenek meg jól és épp lehet, h rád vár.

Én kockáztatnék, mert mit veszíthetsz? Semmit!

2016. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!