Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy aki normális...

Miért van az hogy aki normális, annak kevés a barátja és nincs barátnője?

Figyelt kérdés

A normális alatt azt értem, hogy nem olyanok mint a mai tinik. Szóval nem igazán van kedvem bunkónak és köcsögnek lenni másokkal, nem nagyon hiszem hogy 16 évesen bulikba kéne már járnom stb...szóval ilyen nyugis normális srác vagyok. Összesen egy barátom van, aki elfogad és teljesen normálisan tud hozzám viszonyulni. Van még 1-2 ilyen ember de velük nem tudom tartani a kapcsolatot. A lényeg az hogy a többiekkel nem jövök ki jól, és ezáltal nincsenek is barátaim, a lányok meg már 14 éves koruk óta tiszta k_rvák. Ezzel arra célzok hogy a leszarom stílus az mindig bennük van, és csak olyanokra buknak akik köcsögök velük és nem is kellenek nekik, viszont akik mellett jó helyük lenne (nem vagyok egoista, csak már jó párszor átgondoltam ezt) azokat magasról leszarják és a lehető legbunkóbban viselkednek velük.

Én semmi olyant nem tettem hogy ezt érdemeljem, de mégis mindenki ezt csinálja velem, hogy én vagyok a kutya akit rugdosni kell mert az "jó buli".

Mit gondoltok hogy tudnék szintén normális emberekkel beszélni, és talán még valakivel össze is jönni ?

Nem tudom mennyire lehetett érteni hogy miről írok, de remélem a lényeg az mindenkinek átment.

Szerintem nem bennem van a hiba, csak azért mert én nem akarok már 16 évesen dugni, drogozni, hajlani 3-kor részegen beesni az ajtón...



2014. ápr. 19. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert aki túl normális, sajnos az szívja meg az életben!

22/L

2014. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azt kell mondanod szokj hozzá...aki normális, azzal ez történik. Én már annyi idiótával találkoztam, hogy rájöttem, nem szeretnék barátot, komolyan jobb így...
2014. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szegény, rossz környezetben vagy.

Ma már sajnos tényleg nagyon sok az ilyen ember, szerintem sem kéne kiközösíteni senkit, csak mert nem bunkó, nem drogozik...szóval normális

De attól függetlenül még lehet jófej, lehet humora, lehet kedves, lehet okos...csak manapság színte mindenki a külsőségekre megy

Kersess máshol barátokat. Nekem is sok barátom van, de a nagyrésze nem az osztályamból.

Azt meg nem értem, mért tetszenek a lányoknak a bunkók, akik nem is törődnek velük.

És tisztelet a kivételnek, nem általánosítok, mielött valaki ezt írná. Csak ajnos egyre több ilyen ember van.

14/L

2014. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát jó csak...kéne egy barátnő mert eléggé vágyok arra hogy végre legyen valaki aki szeret és én is szerethetem őt. Olyan ember aki nem úgy ítél meg mint mások.

Nem vagyok csúnya, szóval nem azért nincsen...amikor így néha felmegyek anonym alapon chatre valahova és belinkelek magam akkor senki nem mondja hogy ronda vagyok. Hanem átlagos. Na mindegy. Szóval nekem csak azzal van bajom hogy a normális lányok is elkezdik amit a többi :'( és így most komolyan mi lesz a világból ?!

2014. ápr. 19. 15:58
 5/18 anonim ***** válasza:

Én az első vagyok. Én 16 évesen is mér eléggé zárkózott és visszafogott voltam. Kevés barátom volt, de azok tényleg igaz barátok voltak. Máig azok. Velük még általánosban ismerkedtem meg. Középiskolába utáltam járni. Bár ott is voltak "barátaim", de ők csak olyan muszáj barátok voltak, hogy ne legyek egymagam. Velük már csak néha beszélek. Utáltam azt az időszakot, az első pillanattól kezdve az utolsóig amíg ott voltam. Utáltam 15-16-17 évesnek lenni. Utána már valamicskét jobb volt, de akkor sem volt olyan jó, most sem az. Az a baj, hogy ez az időszak nagyban meghatározza milyen lesz az lesz az ember később. Eléggé bezárva éltem már akkor is, és most is. Valahol az én hibám is. Ha visszamehetnék az időben olyan hat-hét évet, próbálnék valahogy valami másképp csinálni. Lehet ez is közrejátszott abban, hogy most is eléggé magamnak való vagyok. Az, hogy iskolás koromban nem éltem igazán. Még azzal a pár emberrel is sokkal többet kellett volna elmennem valamerre, akiket szerettem, és akikkel jól megértettük egymást. Nem volt suli alatt sosem fiúm, a fiúkat valósággal kerültem, menekültem tőlük. Nem volt velük közös témám. Képes voltam akár az út másik oldalára is átmenni, ha jött egy velem szembe. De később mégis lett, de akkor már 20 voltam.

Ezeket csak azért írom le, mert valahol az én hibám is volt a dolog, én is túl normális vagyok ebbe a világba, de azért mindenért nem okolhatom a körülményeket.

Ezeket csak

2014. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
"már eléggé"lett volna
2014. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Rossz irányba haladunk az bíztos. De léteznek még másmilyen emberek is.A mai világban számtalan lehetőség van új emberek megismerésére. Az lehetetlen, hogy ne lenne már egy normális lány sem, aki szép is.

Ha csak a dolgok rossz oldalát látod, és ezen bánkodsz, nem jutsz előrébb. Meg nem mellékesen ettől a kisugárzásod is rosszabb lessz.

2014. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nos a suli felépítése...

A 600 tanulóból kb 400 lány

Az én osztályomban pl 6 fiu és 17 lány van.

Ebből a 17-ből 14 szó szerint K_RVA, a maradék 3 pedig vagy nem akar kapcsolatot, vagy csúnya, vagy csak semmit sem csinál...ebből áll a sulim, olyan lányokból akiknek nem kell a jó, csak a kamu dolgok. Ha nincs iPhone-om, akkor leszarnak, ha nem DC cipőm van leszarnak és még sorolhatnám.

Ha a várost nézzük akkor elég sok a drogos, mindenki csak bulizni jár, és ha ismerősöd jön szembe az utcán köszönni se tud.

Ezt most csak azért írom le hogy tudjátok hogy milyen város ez.

Szerintetek most nekem ilyenkor mit kéne tennem ?!

2014. ápr. 19. 16:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2014. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem :D

De nem szeretném leírni hol lakok.

2014. ápr. 19. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!