Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az én esetemben aki egy lúzer...

Az én esetemben aki egy lúzer egy örök vesztes csődtömeg egy nagy dupla nulla tömény szerencsétlenség az életre alkalmatlan az fejezze be az életét minél hamarabb!?

Figyelt kérdés

Mert az az igazság,hogy gyenge is vagyok a küzdésekhez ,harcolásokhoz egy lekvár de mégis ragaszkodok a saját magam életéhet pedig mindig csak vegetáltam az elmúlt húszon évben ,tízenévben legalábbis.


Ugyan nem érzem magamat jól de mégis félnék meghalni félek a haláltól is a kinzó fájdalmaktól göcsöktöl,szenvedésektől amik a haldoklás velejárói.

hányás hasmenés stb-k.



#gond #mentális #emberi problemak
2016. okt. 10. 23:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
A kakukkfióka sem tarzozik sehova sem, mégis ő nyer.
2016. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Mániás depis vagy. Na és?

De amúgy tegezheted az embereket, olyan mintha magad rekesztenéd ki a világból.....

2016. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Azért nem tudom mit szóltak/mit szólnának ha a helyemben lennének emberileg mikor valaki jelen esetben én gyengecélpont áldozati bárány szabadpréda és inzultáltak meg kötekedtek nekem nem hagytak békén nem hagytak nyugton az iskolákban sem meg megütöttek belém vertek ököllel ,hogy mikor ütök már vissza mert hogy béketűrő vagy nyugodtabb emberileg.


És a szüleimen kívűl senkit sem érdekelte kibánt kimarmeg kik szívatnak meg mert hogy klikkesedet az osztály aki meg másmilyen mint én azt kinézték maguk közül kiutálták.

2016. okt. 11. 11:59
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Értem amit modasz. -De sajnos ez a mai napig így megy-vannak áldozat típusok és akik verik őket.... -Pont ezért kell felkeményedni, felállni és megmutatni, hogy holnaptól senki nem bánthat! Védd meg magad, legyen méltóságod! Nem egyszerű, de muszáj, csak te tudsz kilépni az "áldozat" szerepből!
2016. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%
Ez az önsajnálat nem vezet sehová. Ezt sürgősen felejtsd el, és kezdj valamit az életeddel. Sportolj, vagy keress valami hobbit, ami leköt. Kezdj el dolgozni (kivéve ha még iskolába jársz, persze). De ezt a hisztit hagyd abba.
2016. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

nyugi egyáltalán nem vagy egyedül ezzel, szerintem sokan érzik még úgy hogy nem passzolnak sehová és nem találják a helyüket :)

az önsajnálat viszont tényleg nem vezet sehova, és az öngyilkosság sem, úgyhogy légyszíves ne tedd egyiket sem! hidd el hogy szerethető vagy, és nem lennél itt ha nem kellene itt lenned...itt vagy, élsz, létezel, és csodálatos vagy úgy ahogy vagy, ne higyj senkinek aki mást mond (:

vannak esetleg barátaid, akárki valaki? akikre számíthatsz vagy megbeszélheted velük a dolgaidat? jót tenne neked egy ilyen értékes emberi kapcsolat (:

amúgy meg jókat mondtak, keress valamit ami kikapcsol és segít, erősít...és semmiképp ne add fel ha már itt vagy!

25L

2016. okt. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%
Kaptál millió tippet, hogy mit kéne tenned. Megfogadtad egyiket is? Felkeltél és megpróbáltál tenni bármit is azért, hogy jobb legyen? Minek rakod ki mégegyszer a kérdést, ha úgyis szarsz mindenre, amit mondanak neked? Szánalmas ez az önsajnáltatás amit itt művelsz
2016. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
20%

Rázd fel magad egy kicsit. Ez egy metafizikai mozgás, ami az hangulatodat pozitiv irányba billenti.


Tudod, van olyan mélység, ahol már nem félsz meghalni.


Ezért ne késlekedj, nyomban állj neki a következőnek.


/A cipőt vedd le/


Rugaszkodj el a földtől, majd puhán a talpaddal hagyd magad zuhanni.


Ismét rugaszkodj el, és érkezz meg a Földre a puhán.


Magyarán: Ugrálj.


Cipőben


Állj a sarkadra, rugaszkodj el a talajtól, érkezz puhán a talajra.


Csináld minimum 30 percig.


Másik.


Forogj magadkörül, amig bírod. Feküdj a Földre, érezd, hogy minden össze-vissza mozog,zavaros, DE letisztul.


Koncentrálj a talajra, olyan mintha billegne, s lecsúsznál róla, úgye?


Miért érzed így magadat?


Azért, mert magad körül forogtál! :)

2016. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!