Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy távoli ismerős kezet...

Egy távoli ismerős kezet akart velem fogni viszont nagyon koszos, olajos és homokos volt a keze, gáz ha nem fogtam vele kezet?

Figyelt kérdés
Épp útban voltam unokatesóimhoz akik kicsik, és mentem volna velük játszani, miközben jött ez az ismerős, és nem tudtam mit tegyek, kicsit bűntudatom van hogy nem fogtam vele kezet..szerintetek jogos? :S
2016. okt. 13. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyankor az alkarjukat szokás megfogni....igy egy kicsit bunkóság,ja..
2016. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja csak most nem tudom kiverni a fejemből ezt az egészet..alapjáraton én egy nagyon udvarias és illemtudó ember vagyok, és nem tudom miért csináltam ezt, szerintem depressziós leszek emiatt..
2016. okt. 13. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, ilyenkor a csuklót szokták nyújtani. Amikor pl. szerelek valamit, és jön egy barátom, akkor ez elfogadott dolog. Én sem nyújtom pacsira a kezem neki. Ez miatt ne legyél depressziós, legközelebb határozottabban kezeld az ilyen helyzetet.
2016. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szólj neki hogy nem azért mert utálod csak koszos a keze, velem is volt hogy találkoztam egy sráccal (csaj vagyok), már hajolt hogy puszi-puszi erre elhajoltam hogy "bocsi de épp ömlik a taknyom, maradjunk a kézfogásnál".

Nem vette zokon a dolgot.

2016. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!